Konkurs je istekao.

Mikrobiolog

Vital a.d.

Vrbas

14.11.2014.

ugovor puno radno vreme

Vital a.d.

Fabrika ulja i biljnih masti AD VITAL, jedna je od vodećih kompanija u oblasti prehrambene industrije u zemlji.

Savremeni model poslovanja kao i stručnost zaposlenih su osnov našeg uspeha. Ako želite da postanete deo tima koji će nastaviti tradiciju, očekujemo Vaše prijave za sledeće radno mesto:

MIKROBIOLOG

Radno mesto Vrbas

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme, veterinarski ili tehnološki fakultet -prehrambeni smer  sa položenim specijalističkim ispitom mikrobiološko ispitivanje namirnica
  • Najmanje 2 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Položen specijalistički ispit za mikrobiologa

Opis posla:

  • Uzorkovanje, zasejavanje i očitavanje mikrobioloških podloga gotovih proizvoda i repromaterijala
  • Izrada i overa mikrobioloških laboratorijskih izveštaja

Ukoliko zadovoljavate navedene uslove svoju prijavu sa biografijom pošaljite elektrosnki.

Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Konkurs ostaje otvoren do 14.11.2014.

    Konkurs je istekao.

    Invej a.d.

    INVEJ - Snaga koja raste!

    Direktan link do oglasa