Konkurs je istekao.

Mornar

Granit Invest d.o.o.

Tivat, Crna Gora

12.02.2020.

sezonski puno radno vreme

Potreban nam je:

Mornar

Opis posla:

  • Obavljanje svakodnevnog vezivanja i registracije jahti u marini i obezbeđenje stalne bezbednosti jahti na privezištu i kopnu, kao i ostalih aktivnosti u marini
  • Osnovno poznavanje pomorstva, morskih čvorova
  • Praćenje pristupa marine, tako da neovlašćena lica nemaju pristup jahti

Uslovi:

  • Prethodno iskustvo obavezno

Rok za konkurisanje: 12.02.2020.

    • Boška Palkovljevića 6, Beograd, Srbija
    • PIB: 100025213
    • Matični broj: 17179101

    Direktan link do oglasa