Konkurs je istekao.

Menadžer prodaje

NS Hotels d.o.o.

Zlatibor

26.02.2023.

ugovor puno radno vreme

OPIS POSLA:

Da učestvuje u pripremi godišnjeg plana odeljenja prodaje i vodi računa da postavljeni ciljevi navedeni u tom planu u potpunosti zadovoljavaju poslovne ciljeve hotela u celini, kao i potrebe zaposlenih;

Da učestvuje u planiranju budžeta odeljenja, da vodi računa da budžet bude u skladu sa planiranim i da troškovi budu pod kontrolom;

Da prati poslovanje konkurencije u cilju osmišljavanja i primene efikasne marketinške strategije;

Da se u svakoj prilici trudi da postigne maksimalnu prodaju soba i time doprinese visokoj profitabilnosti hotela;

Da dobro poznaje sve usluge i mogućnosti hotela kako bi bio u stanju da o njima informiše goste i efkasno izvrši prodaju što podrazumeva da u svakom momentu na upit gosta ima pregled raspoloživih kapaciteta;

Da se pobrine da odeljenje prodaje posluje pridržavajući se predviđenih planova prodaje sadržaja i usluga hotela, da sve relevantno osoblje poznaje prodajne mogućnosti i ciljeve hotela, kao i da je redovno informisano o ostvarenim rezultatima;

Da vodi računa o poštovanju kreditne politike hotela i kompanije, kako bi prihod bio u skladu sa očekivanim;

Da redovno prati račune gostiju, sarađuje sa sektorom finansija i računovodstva u vezi sa kontrolom dugovanja,  kontaktira goste i dogovori naplatu potraživanja;

Da se pridržava predviđenih procedura prilikom prodaje hotelskih usluga i proizvoda;

Da vodi računa da se u relevantnim fazama rada primenjuju sva pravila i procedure blagajne, u cilju stroge kontrole svih naplata;

Da u slučaju prebukiranosti, pomogne gostima da obezbede smeštaj u nekom od drugih hotela;

Da kroz odeljenje prodaje obezbedi raznovrsne kategorije gostiju u cilju postizanja najviše prosečne cene sobe, kao i da održava dokumentaciju sa podacima o gostima ažurnom;

Da učestvuje u pripremi programa nagrađivanja gostiju, obezbedi njegovu primenu i vođenje prateće evidencije, kao i da uvodi novine u postojeće programe u skladu sa zahtevima gostiju ili situacijom na tržištu;

Da uspostavi i održi odlične profesionalne odnose sa lokalnim turističkim agencijama;

Da obezbedi da se dočekivanje gostiju na aerodromu obavlja u skladu sa standardnim procedurama;

Da redovno učestvuje na sastancima odeljenja i informiše zaposlene o pravilima i procedurama, posebnim dešavanjima, planovima za poboljšanje rada i komentarima gostiju;

Da na zahtev uprave hotela priprema sve potrebne izveštaje;

Da obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca.

Rukovođenje osobljem:

Da učestvuje u stvaranju efikasnog tima zaposlenih, vodeći brigu o njihovoj dobrobiti, bezbednosti, obučenosti i razvoju;

Da sprovodi ocenjivanje zaposlenih u svom odeljenju, da formira opštu ocenu rada, prodiskutuje trenutno zalaganje na radu i oblasti u kojima je zaposleni pokazao napredak;

Da se pobrine da svi zaposleni u odeljenju dobro poznaju sve usluge i pogodnosti koje hotel nudi gostima i posetiocima, kako bi mogli da ih efikasno prodaju.

Administrativne dužnosti:

Da se pobrine da se svi odeljenski izveštaji i sva prepiska radi precizno i na vreme;

Da se pobrine za pravilno raspoređivanje zaposlenih, da su svi delovi odeljenja pokriveni dovoljnim brojem zaposlenih,  da su zaposleni pod kontrolom i da se posao obavlja bez zastoja;

Da prisustvuje svim hotelskim i svim sastancima svog sektora;

Da, po potrebi, kontroliše nabavku operativnog inventara;

Da direktoru po zahtevu predaje izveštaj rada.

Opšte dužnosti:

Da održava dobre kolegijalne odnose u okviru svog i drugih odeljenja;

Da održava visok standard lične higijene i izgleda;

Da u potpunosti razume hotelski priručnik za zaposlene i da se pridržava pravila i procedura sadržanih u njemu, uključujući i ona koja se odnose na protivpožarnu zaštitu, higijenu, zdravlje i bezbednost;

Da izvršava sve druge razumno propisane dužnosti i obaveze.

ZAHTEVANI STEPEN STRUČNE SPREME: VI VŠS / VII-1 VSS

USLOVI ZA OBAVLJANJE POSLOVA: 1 godina radnog iskustva na istim poslovima, poznavanje rada na računaru i najmanje jednog stranog jezika.

Konkurs je istekao.

NS HOTELS DOO

  • HAJDUK VELJKOVA 11/V, Novi Sad, Srbija
  • PIB: 105469647
  • Matični broj: 20391804

Direktan link do oglasa