Konkurs je istekao.

Odgovorni izvođač radova

Konstruktor Grupa d.o.o.

Beograd

12.11.2019.

Konstruktor grupa d.o.o. se bavi pružanjem visokokvalitetnih usluga u sferi građevinskog inženjeringa. Od momenta osnivanja 2004. godine, sa velikim uspehom smo savladali mnoge projektne izazove. Osmišljavamo i realizujemo projekte različitih vrsta, obima, složenosti i rokova, ali jedna karakteristika uvek ostaje zajednička: sposobnost da saslušamo i razumemo klijentove zahteve i potrebe, i da kao tim koncipiramo projekat. Ako želiš da budeš deo uspešnog tima, stičeš nova znanja i veštine i radiš u prijatnom i dinamičnom okruženju, na izazovnim projektima, čekamo te.

Konstruktor grupa d.o.o. traži osobu za radno mesto:

ODGOVORNI IZVOĐAČ RADOVA

Beograd

Potrebni uslovi:

  • diplomirani inženjer građevine ili arhitekture
  • posedovanje licence 410, 401 ili 400
  • minimum 3 godine radnog iskustva
  • poznavanje rada na računaru: AutoCad i MS Office
  • vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač

Od Vas očekujemo:

  • odgovornost i sposobnost u planiranju i organizaciji posla
  • spremnost i želju za prihvatanjem novih znanja i veština
  • sposobnost dobre komunikacije sa ljudima

Zaduženja:

  • koordinacija i rukovođenje svim radovima na gradilištu
  • kontrola kvaliteta izvršenih radova, materijala i discipline na gradilištu
  • izrada dinamičkih planova, nedeljnih i mesečnih izveštaja
  • vođenje građevinskog dnevnika, građevinske knjige, atestne dokumentacije, zapisnika, knjiga inspekcije, evidencije prisutnosti radnika
  • izrada, kontrola i overa, privremenih i okončanih situacija
  • organizovanje, praćenje i kontrolisanje rada podizvođača
  • staranje o primeni mera bezbednosti i zdravlja na radu na gradilištu

Nudimo mogućnost stalnog zaposlenja, dinamičnu radnu atmosferu zasnovanu na timskom radu, rad u stabilnoj kompaniji koja se konstantno razvija i stimulativnu zaradu i bonuse.

Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 12.11.2019.

    Konkurs je istekao.

    Konstruktor Konsalting d.o.o.

    Konsalting Konstruktor je započeo sa poslovnim aktivnostima 2004. godine, osnivanjem prve firme u Grupi - Konstruktor Konsalting, čija je osnovna delatnost projektovanje i izvodjenje objekata visokogradnje. Dosadašnje iskustvo u izgradnji preko 250 objekata različite kompleksnosti i namene u ukupnoj površini većoj od 700.000 kvadratnih metara, uz sadašnji tim Konstruktor Konsaltinga koji čine više od 100 zaposlenih, čini garant isporuke najsloženijih objekata u kratkom roku i visokom kvalitetu.…

    Direktan link do oglasa