Konkurs je istekao.

Office Manager

Web Media Agency d.o.o.

Beograd

10.09.2016.

www.wma.rs

Objavljuje konkurs za poziciju:

Radno mesto: Beograd

Opis posla:

  • Priprema dokumentacije za knjigovodstvo
  • Nabavka svih neophodnih stvari za funkcionisanje firme i vođenje računa o tome
  • Pravljenje izveštaja za klijente
  • Vođenje visa kartice
  • Slanje mailova organizacione prirode (sastanci, zakazivanje)
  • Slanje pošte, odlasci u banku

Preduslovi:

  • Odgovorna, efikasna, sposobna osoba, koja će umeti da odredi prioritete pri obavljanju svakodnevnih zadataka.
  • Izražene komunikativne i organizacione sposobnosti
  • Multitasking

Kvalifikacije:

  • Minimum 2-3 godine iskustva na istim poslovima – obavezan uslov

Uslovi:

  • Viša ili srednja stručna sprema ekonomske ili pravne struke
  • Aktivno znanje engleskog jezika

Ukoliko mislite da ste prava osoba za ovaj posao, svoju biografiju i reference pošaljite elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 10.09.2016.

    Konkurs je istekao.

    Web Media Agency

    • Gospodar Jovanova 81, Beograd, Srbija
    • PIB: 105641897
    • Matični broj: 20423536

    Direktan link do oglasa