Konkurs je istekao.

Glavni inženjer za projekte osvetljenja

Ogranak U Light Kft. Novi Sad

Teritorija Srbije

05.11.2019.

Kompanija Ogranak U Light Kft sa sedištem u Novom Sadu i sa osnovnom delatnošću u oblasti rekonstrukcije javnog osvetljenja traži kandidata za poziciju:

Broj izvršilaca: 1, područje rada je Srbija

Zasnivanje radnog odnosa je planirano za novembar - decembar 2019. godine

Opis posla i glavni zadaci:

  • Vođenje pripreme i implementacije projekata u javnom i industrijskom osvetljenju.
    • Za vreme pripreme zadaci su upravljanje ekipom, koja se bavi merenjem terena, pripremanjem potrebnih tehničkih rešenja i izradom tehničke projekt dokumentacije u skladu sa zakonom, propisima i standardima.
    • Za vreme implementacije zadaci su nadgledanje i organizovanje izvođenja radova i ekipe za izvođenje, izrada potrebne tehničke projekt dokumentacije za primopredaju projekta (Projekat izvedenog objekta i slično) u skladu sa zakonom, propisima i standardima.
  • U toku projekta zadaci su i održavanje kontakta sa investitorima i sa svim trećim licima, koji su od značaja za dobro izvršenje posla.
  • Učestvovanje u izradi dinamičkog plana, vršenje kontrole nad kvalitetom radova koje izvodi podizvođač i kontrola usklađenosti radova sa dinamičkim planom i projektom.
  • Radno mesto, zbog velikih udaljenosti projekata, zahteva puno putovanja.

Uslovi i profil kandidata:

  • Završen elektrotehnički fakultet.
  • Iskustvo u vođenju projekata u vezi osvetljenja.
  • Minimum dve (2) godine radnog iskustva na sličnim pozicijama.
  • Brzo i efikasno snalaženje pri novim poslovnim zadacima.
  • Dobra komunikaciona veština.
  • Samostalnost, odgovornost, pedantnost i preciznost.

Prednosti:

  • Iskustvo u vođenje projekata u oblasti javnog osvetljenja i industrijskog osvetljenja.
  • Iskustvo u izvođenju elektroinstalacionih radova niskog napona.
  • Znanje engleskog jezika.

Ostali zahtevi:

  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač minimum dve godine).
  • Licence 350 i 450.
  • Poznavanje i aktivno korišćenje Dialux-a ili sličnih softvera za fotometriju.
  • Poznavanje i aktivno korišćenje AutoCad-a.
  • Poznavanje opštog rada na računaru: Outlook, Word, Excel, PowerPoint.

Ono što nudimo:

  • Rad u dinamičnoj i stimulativnoj atmosferi.
  • Dobre uslove rada.
  • Konkurentnu platu.

Prilikom slanja prijave za radno mesto, u CV navesti očekivanu zaradu.

Konkurisati elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 05.11.2019.

    Konkurs je istekao.

    Ogranak U Light Kft Novi Sad

    • Bulevar Oslobodjenja 127, Novi Sad, Srbija
    • PIB: 109632578
    • Matični broj: 29506809

    Direktan link do oglasa