Konkurs je istekao.

Operater održavanja lakirnice mašinske struke

AMM Manufacturing

Kragujevac

19.09.2019.

Potreban nam je:

Kragujevac

Uslovi:

  • IV, V stepen, tehničke, mašinske struke, MS Office
  • Poželjno: engleski jezik

Opis posla:

  • Prilikom zastoja proizvodnje angažuje se u okviru svoje ekspertize za rešavanje zastoja
  • Izrađuje i održava ažurnim planove preventivnog i prediktivnog održavanja
  • Predlaže mere za poboljšanje proizvodnih i tehnoloških karakteristika opreme
  • Obavljanje poslova ručne manipulacije teretom
  • Rukovanje opremom za rad i sredstvima unutrašnjeg transporta za koje je osposobljen
  • Rukovanje opremom po propisanoj dokumentaciji
  • Vodi računa o otpadnom-opasnom materijalu koji nastaje u procesu održavanja opreme i skladišti ga na predviđeno mesto za taj otpad
  • Da aktivno učestvuje u saradnji sa kolegama iz proizvodnje, tehnologom i laborantom u iznalaženju rešenja za  smanjenje potrošnje energenata bez uticaja na kvalitet proizvoda i proizvodni proces
  • Učestvuje u korektivnom održavanju prilikom havarije u lakirnici
  • Kontroliše sprovođenje intervencija i predlaže mere za eliminisanje zastoja
  • Vodi evidenciju o angažovanju i istrošenosti mašina i alata i predlaže zamenu

 Rok za konkurisanje: 19.09.2019.

    Konkurs je istekao.

    MIND - Milanović Industries Group

    Milanović Industries Group locirana je u MIND Parku, u samom srcu Šumadije, na 12km od Kragujevca na lokaciji Sobovica – Lužnice, predstavlja investicioni i razvojni centar koji će imati veliki uticaj na reindustrijalizaciju celog regiona. Tvorac i investitor MIND Parka, kompanija MIND Real Estate na čelu sa Bratislavom Milanovićem, aprila 2018. godine započinje kreiranje okruženja koje podstiče razvoj, kreativnost i inovacije.  Sa misijom da postane jedinstveni centar kompetencija u industriji…

    Direktan link do oglasa