Konkurs je istekao.

Operater u odeljenju multimedije

Propulzija d.o.o.

Beograd

17.07.2020.

CV nije obavezan ugovor puno radno vreme

PROPULZIJA d.o.o. www.propulzija.com je domaća kompanija sa više od 25 godina uspešne poslovne tradicije. Propulzija je jedna je od vodećih firmi u proizvodnji POS displeja. U moderno opremljenom proizvodnom i poslovnom prostoru na Čukarici smeštena je proizvodnja i prateća administracija.

Zbog povećanog obima proizvodnje, potrebne su nam ozbiljne, odgovorne osobe za posao: Operater u odeljenju multimedije
Uslovi:

  • Minimum III/IV stepen stručne spreme (tehnička struka)
  • Poželjno poznavanje vrste materijala, njihovih osobina i načina obrade (foreks, klirit, veralit..)

Opis posla:

  • Kvalitativna kontrola elemenata iz prethodnog procesa
  • Kontrola i priprema elektroinstalacija i komponenti za ugradnju
  • Rukovanje ručnim, električnim alatima i mašinama za bušenje
  • Uvođenje elektroinstalacija, rasvete, monitora i sl.
  • Po potrebi rad na ručnoj obradi sklopova i podsklopova (bušenje rupa za elektroinstalaciju)
  • Vizuelna i funkcionalna kontrola elemenata multimedije
  • Vršenje procesa sklapanja prateći tehničku dokumentaciju i kontrola kvaliteta, stabilnosti i pouzdanosti upakovanih proizvoda

Nudimo Vam:

  • Odlične uslove rada i tehničku opremljenost
  • Redovnu platu

Molimo Vas da svoju biografiju (CV) pošaljete elektronskim putem ili da pozovete na tel.

Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i prijavi, zadržavamo diskreciono pravo da kontaktiramo kandidate koji uđu u uži izbor.

Dostavljanjem prijave kandidat daje pristanak da kompanija lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

    PROPULZIJA  d.o.o. je moderna, dinamična kompanija sa tradicijom poslovanja preko 25 godina. Kompanija iz godine u godinu beleži intenzivan rast, razvoj  poslovanja i unapređenje tehnologije u proizvodnji POS displeja u skladu sa modernim standardima. Kompanija PROPULZIJA ima 3 Profitna Centra: 1. POSM (Point of Sales Materials) koji služi za izlaganje proizvoda robe široke potrošnje u prodavnicama širom Evrope. 2. Higijenske Stanice, koje smo razvili u saradnji sa dva najveća svetska…

    Direktan link do oglasa