Konkurs je istekao.

Operativni menadžer/ka u prodaji

Sky Wellness d.o.o.

Beograd

15.02.2020.

Sa željom da dodatno unapredimo poslovanje i pružimo bolju podršku našim članovima, odlučili smo da uvećamo tim i otvorimo konkurs za poziciju:

Beograd

Koga tražimo?

Tražimo organizovanu, inovativnu i kreativnu osobu sa visoko izraženim liderskim i prodajnim sposobnostima. Odličnu u aspektima interne i eksterne komunikacije.

Operativni menadžer i saradnik u prodaji će preuzeti nadležnost nad aktivnostima koje se obavljaju na dnevnom nivou, te podnositi dnevne, nedeljne i mesečne izveštaje menadžeru kluba o svim aspektima poslovanja.

Uslovi:

  • 1-3 godine prethodnog radnog iskustva u operativnim poslovima, direktnoj prodaji ili podršci u prodaji, konsultativnim ili  menadžerskim poslovima (poželjno u hotelskoj industriji ili nekoj drugoj industriji sa fokusom na uslugu i zadovoljstvo korisnika)
  • fakultetsko obrazovanje poželjno iz oblasti ekonomije, prodaje i operativnog menadžmenta
  • aktivno znanje engleskog jezika (čitanje, pisanje, komunikacija)
  • napredan nivo poznavanja MS Office paketa
  • vozačka dozvola B kategorije
  • proaktivan pristup poslu
  • liderstvo – treba nam član tima koji lako gradi autoritet zasnovan na znanju i rezultatima
  • interesovanje za usko specijalizovanim aktivnostima kojima se Skywellness bavi. Svaki član našeg tima mora da ima visok nivo interesovanja za sve oblasti rada kroz koje omogućavamo postizanje najviših mogućih rezultata sa svakim klijentom ili kolegom fitnes centru Skywellness

Zaduženja i odgovornosti:

  • svakodnevni direktan kontakt sa aktivnim i potencijalnim članovima centra (rešavanje primedbi i zahteva), kako bi se isključila mogućnost gubitka postojećih članova
  • upravljanje svakodnevnim aktivnostima, motivisanje i razvijanje tima- upravljanje zaposlenima, koordinacija aktivnosti i kontrola
  • obezbeđivanje poštovanja korporativne kulture, pravila i procedura
  • održavanje redovnih sastanaka, kontrola rezultata rada i izvršavanja plana aktivnosti
  • pisanje mesečnih, nedeljnih i godišnjih izveštaja kao i planiranje i pripremanje budžete
  • odgovornosti za rezultate u prodaji i praćenje targeta
  • jasno opisivanje vrednosti i prednosti usluge u smislu privlačenja novih klijenata i retencije postojećih
  • definisanje i sprovođenje plana aktivnosti s ciljem postizanja unapred određenih ciljeva
  • predlaganje i praćenje promotivnih i akcijskih aktivnosti imajuću u vidu profitabilnost
  • obaveštavanje ostalih segmenata kluba o svim prodajnim aktivnostima, delegiranje obaveza koje se tiču prodaje
  • saradnja sa marketingom i menadžerom kluba u definisanju rešenja i nastupa na tržištu
  • praćenje aktuelnosti i poslovanja konkurenata
  • brigu o održavanju ispravnosti opreme i higijene u samom centru

Šta nudimo za uspešan početak?

  • ugovor o radu uz redovna mesečna primanja i stimulativne bonuse
  • rad u timu mladih i ambicioznih ljudi
  • edukaciji i kontinuriano usavrsavanje
  • svu potrebnu stručnu podršku
  • mogućnost napedovanja na više pozicije

Kako da se prijavite?

Kako bi izvršili prijavu, potrebno je da nam pošaljete sledeće:

  • CV na srpskom jeziku
  • kratko propratno pismo u kome ćete navesti zbog čega želite da radite sa nama i sve ono što ne stoji u CV-u a smatrate da bi vam išlo u korist.

Kontaktiraćemo isključivo kandidate koji uđu u uži izbor na osnovu kriterijuma koje je ustanovio Skywellness menadžment tim u skladu sa gore navedenim uslovima i odgovornostima.

Rok za konkurisanje: 15.02.2020.

    Konkurs je istekao.

    SkyWellness d.o.o.

      Klub SkyWellness ima taj luksuz da se pohvali jednim od najlepših pogleda u gradu. Ako ste nekad čuli te neverovatne priče o noćnom životu na beogradskim rekama, ostaćete bez teksta kada osetite rano-jutarnji ili dnevni trening uz savršeni pogled na te iste reke! Klub SkyWellness je mlad, pun pozitvne energije i omiljena tačka u gradu kada je reč o kvalitetnom treningu. Članovima i gostima su na raspolaganju i sauna, različiti tretmani tela i usluge profesionalnih trenera. Gostima…

    Direktan link do oglasa