Konkurs je istekao.

Pekar (m/ž)

Pekara Nešo

Šekovići, Republika Srpska, BiH

21.07.2015.

Mi smo manja pekara u sjevero-istočnoj bosni na 40 minuta vožnje od Zvornika, osnovana 1991. godine, i trenutno zapošljavamo 8 radnika. Proizvodimo više vrsta hljeba, somune, kifle, peciva i pite/bureke. Imamo distribucionu mrežu u nekoliko mjesta našeg područja

Potreban nam je

Pekar (m/ž)

Opis zaduženja:

  • Proizvodnja hljeba, somuna, peciva, a po mogućnosti i pita/bureka i pekarskih kolača

Uslovi:

  • Stručna sprema: KV i NK

Nudimo:

  • Radni dani, radno vrijeme i plata po dogovoru
  • Smještaj obezbjeđen
  • Zaposlenja može biti za stalno a i honorarno ako je pogodnije

Rok za konkurisanje: 21.07.2015.

    Konkurs je istekao.

    Pekara NEŠO

    Mi smo manja pekara u sjevero-istočnoj bosni koja je počela sa radom 1991 i koja trenutno zaposljava 8 radnika. Bavimo se primarno proizvodnjom hljeba, somuna, peciva i pita/bureka. Za sve dodatne informacije obratite se na tel.: 00387 65 469 311.

    Direktan link do oglasa