Konkurs je istekao.

Planer proizvodnje

Grah Automotive d.o.o.

Kragujevac

03.05.2015.

Slovenačka kompanija Grah Automotive d.o.o. iz Batočine raspisuje konkurs za radno mesto

PLANER PROIZVODNJE

Osnovna zaduženja:

  • Praćenje porudžbenica kupaca u sistemu i izrada nedeljnih i dnevnih planova proizvodnje vodeći računa o definisanom nivou zaliha gotovih proizvoda
  • Praćenje raspoloživosti repromaterijala
  • Korekcija proizvodnnih planova
  • Svakodnevna komunikacija sa kupcima i pružanje podrške u njihovim zahtevima
  • Praćenje raspoloživosti gotovih proizvoda i planiranje isporuka kupcima
  • Redovna komunikacija sa proizvodnjom i logistikom
  • Izrada izveštaja i analiza za potrebe posla u okviru svojih nadležnosti

Neophodni uslovi:

  • VI ili VII stepen stručne spreme, tehničkog usmerenja
  • Znanje rada na računaru (dobro poznavanje MS Office paketa)
  • Znanje engleskog jezika
  • Dinamična, proaktivna, samoinicijativna osoba
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Konkurs je otvoren do 03.05.2015. godine. Svoje prijave možete slati elektronskim putem.
Biće kontaktirani samo  kandidati koji uđu u uži krug.

    • Kneza Miloša Obrenovića 9A 34227 Batočina, Srbija
    • PIB: 103445512
    • Matični broj: 17578499

    Direktan link do oglasa