Konkurs je istekao.

Poreski savetnik

Poreska kancelarija Premium Consulting

Beograd, Nušićeva 3

09.08.2020.

Poreska kancelarija Premium Consulting je privredno društvo specijalizovano za usluge poreskog savetovanja kako malim, srednjim i velikim pravnim subjektima tako i fizičkim licima.

Poresko savetovanje koje nudi Premium Consulting obuhvata davanje odgovora na poreske upite, poreske analize, savetovanje preduzetnika i pravnih lica u cilju poreske optimizacije te ostvarenja legalnih poreskih ušteda, kao i kontinuirano savetovanje kako bi smanjili rizike od novih poreza i kazni u slučaju poreske kontrole.

Zbog proširenja obima poslovanja Poreska kancelarija Premium Consulting raspisuje konkurs za poziciju Poreski savetnik.

Opis posla:

-         Pružanje saveta o poreskim zakonima, dažbinama, taksama, naknadama.

-         Kompletiranje stručnih mišljenja, uputstava i preporuka

-         Pomoć pri podnošenju i popunjavanju kao i  verifikacija i provera poreskih prijava,

-         Prisustvovanje poreskim inspekcijama, revizijama,

-         Analiza poreskih akata i rešenja, i izrada primedbi, žalbi i prigovora,

-         Izrada poreskih planova optimizacije

-         Komunikacija sa organima Poreske uprave i zastupanje klijenata u poreskim postupcima

-         Prikupljanje i pregled dokumentacije u cilju podnošenja zahteva za zastarelost, odlaganje poreskih obaveza.

-         Savetovanje u vezi sa oporezivanjem različitih transakcija

-         Praćenje i analiza izmena propisa i zakona, kao i pisanje tekstova iz konkretnih poreskih oblasti.

-         Prisustvo sastancima, komunikacija sa klijentima, davanje odgovora telefonski ili putem mejla.

Uslovi:

-         Odlično poznavanje poreskih zakona i zakona o poreskom postupku i poreskoj administraciji.

-         Radno iskustvo u struci od najmanje 3 godina (poželjno u poslovima obračuna poreza, poreskoj kontroli i poreskom savetovanja)

-         Visoka stučna sprema pravne ili ekonomske nauke

-         Znanje engleskog jezika (poželjno ali nije neophodan uslov)

-         Sklonost ka timskom radu, profesionalan odnos sa kolegama na svim nivoima organizaciji

-         Profesionalnost, preciznost i posvećenost poslu i radnim zadacima

 Nudimo:

-         Rad sa mnogo izazova u  perspektivnoj kompaniji koja se ubrzano razvija

-         Priliku za lični i profesionalni razvoj

-         Prijatno radno okruženje

Prijava kandidata elektronskim putem.

Biće kontaktirani kandidati koji budu ušli u uži izbor.

Poreska kancelarija Premium Consulting je privredno društvo specijalizovano za usluge poreskog savetovanja kako malim, srednjim i velikim pravnim subjektima tako i fizičkim licima. Poresko savetovanje koje nudi Premium Consulting obuhvata davanje odgovora na poreske upite, poreske analize, savetovanje preduzetnika i pravnih lica u cilju poreske optimizacije te ostvarenja legalnih poreskih ušteda, kao i kontinuirano savetovanje kako bi smanjili rizike od novih poreza i kazni u slučaju…

Direktan link do oglasa