Konkurs je istekao.

Poslovođa prodajnog objekta

Core Distribution d.o.o.

Beograd

10.07.2015.

AROMA MARKETI, na eksluzivnoj lokaciji u Beogradu usled rasta, kao i proširenja obima posla, u potrazi je za kandidatom na sledećoj poziciji:

Opis posla:

  • Poslovođa prodajnog objekta organizuje poslovanje u prodajnom objektu, planira rad prodajnog osoblja i vodi računa o nabavci robe, kalkulacijama i dokumentaciji
  • Poslovođa je osoba koja rešava reklamacije kupaca. Takođe, prati potrebe i kupovne navike potrošača
  • Poslovođa intenzivno sarađuje s ostalim službama i s upravom preduzeća
  • Materijalno i finansijski je zadužen za rad MPO
  • Odgovoran je pred inspekcijskim organima
  • Odgovoran je za sistem kvaliteta

Poželjne osobine i kvalifikacije:

  • Naš poslovođa treba da bude analitičan, da poseduje organizacione i rukovodne sposobnosti, veštinu koordinacije velikog broja poslova
  • Od poslovođe se očekuje visok stepen samoinicijative i samostalnosti pri donošenju odluka, ali i sklonost timskom radu. Poslovi koje izvršava poslovođa zahtevaju izuzetne veštine iz oblasti rukovođenja, motivisanja, planiranja, organizovanja ljudi, posla i vremena

Uslovi:

  • Neophodno je iskustvo od najmanje godinu dana rada na istim poslovima u objektima koji pokrivaju FRESH program (sveže meso, voće, povrće…)
  • Minimum srednja stručna sprema
  • Znanje engleskog jezika i rada na računaru

Napomena: Uz CV je obavezna fotografija, u suprotnom se neće uzimati u obzir.

Rok za konkurisanje: 10.07.2015.

    Konkurs je istekao.

    Domaća trgovina doo

    Aroma predstavlja lanac maloprodajnih objekata u sklopu kojih vam nudimo odabrani asortiman robe široke potrošnje, kako domaćih, tako i stranih proizvođača.  Naša priča počinje u septembru 2012. godine kada je otvoren prvi Aroma market uz obećanje da sve ono što vam je svakodnevno potrebno i još mnogo proizvoda koje do sada niste znali gde možete kupiti, sada možete pronaći kod nas. Vođeni ovim obećanjem, nastavili smo da rastemo i porasli na 63 Aroma marketa…

    Direktan link do oglasa