Konkurs je istekao.

Product Manager - oblast klimatizacija i ventilacija

Doming d.o.o.

Beograd, Niš, Novi Sad, Kragujevac

06.10.2019.

Kompanija DOMING je specijalizovani lanac trgovinskih radnji za promet instalacione opreme za grejanje i klimatizaciju, vodovod i kanalizaciju, sanitarnu i drugu vrstu opreme koja se koristi u savremenom projektovanju i izgradnji stambenih, poslovnih, industrijskih i drugih vrsta objekata.

Od 2008. DOMING je član Romstal Grupe prisutne u još četiri zemlje Evrope, a danas naš tim čini 120 profesionalaca zaposlenih u 20 prodajno- logističkih centara.

DOMING zastupa odabrane svetske i domaće specijalizovane proizvođače instalacione opreme.

Doming okuplja tim posvećenih, kreativnih ljudi, koji uče jedni od drugih, ne plašeći se da razmišljaju drugačije, svesni značaja kontinuirane promene i usavršavanja.

U potrazi smo za profesionalcima koji su spremni da se sa nama usavršavaju i koji se svojim veštinama i entuzijazmom mogu uklopiti u naš tim. Zbog povaćnog obima posla za prijem u stalni radni odnos raspisujemo konkurs za sledeće radno mesto:

PRODUCT MANAGER – OBLAST KLIMATIZACIJA I VENTILACIJA

Mesto zaposlenja: Beograd, Niš, Novi Sad, Kragujevac

ŠTA VAM JE POTREBNO DA BI STE KONKURISALI:

  • Završen mašinski fakultet (Master - VII stepen ili Bachelor – VI stepen)
  • Smer termotehnika i procesna tehnika smatraće se prednošću
  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office paket)
  • Poznavanje rada u programima za dizajniranje i projektovanje smatra se prednošću
  • Aktivno znanje govornog i pisanog engleskog jezika – napredni nivo
  • Minimum jedna godina radnog iskustva u radu sa termotehničkim instalacijama kroz projektovanje, prodaju, izvođenje i/ili pružanje tehničke podrške
  • Sklonost ka komercijalnom poslovanju
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač
  • Poznavanje stručne prakse iz oblasti termotehnike od faze projektovanja do implemetacije opreme

OD KANDIDATA OČEKUJEMO

  • Motivisanost da odgovori svakodnevnim izazovima u uslovima kratkih rokova u dinamičnom radnom okruženju
  • Inicijativu za donošenje odluka i rešavanje problema
  • Razvijene komunikacijske veštine u odnosu sa internim i eksternim klijentima
  • Inicijativu u planiranju, organizovanju i određivanju prioritetnih zadataka i sastanaka
  • Visok nivo organizacionih i analitičkih veština
  • Spremnost za napredovanjem i kontinuiranim učenjem
  • Vrednovanje rada u timu i postizanje  zajdeničkog uspeha

OPIS POSLA

  • Prati i analizira kretanje trendova prodaje klimatizacione opreme na domaćem i evropskom tržitu
  • Sastavlja tehničke ponude i daje tehnička rešenja sa komercijalnim uslovima kupcu
  • Upoznaje kupca sa tehničkim pojedinostima u ponudi
  • Učestvuje u projektnim aktivnostima i implementaciji projekata
  • Upoznaje klijenata ili zaposlene u prodaji sa karakteristikama proizvoda, kao i sa novinama iz oblasti klimatizacione opreme kroz prezentacije, seminare i treninge
  • Analizira i aktivno učestvuje u izboru dobavljača i opreme
  • Kontaktira sa dobavljačima i plasira porudžbine za ovu vrstu opreme

ZAPOSLENIMA NUDIMO

  • Mogućnost napredovanja i ličnog usavršavanja
  • Rad u internacionalnom timu
  • Interne i eksterne periodične obuke u zemlji i inostranstvu
  • Bonuse i nagrade za ostvarene rezultate
  • Periodične tim building aktivnosti
  • Povremeni rad od kuće
  • Mogućnost da na osnovu zalaganja i učinka budu nagrađeni na godišnjoj dodeli nagrada za najbolje zaposlene RomstalGrupe
  • Razvoj u kompaniji koja shvata svoju odgovornost prema životnoj sredini i nastoji da u bude primer u racionalnom odnosu prema resursima planete

Ukoliko ste dinamični i spremno prihvatate izazove, Imate znanja i veštine iz domena u kome poslujemo, možete biti prava osoba za nas!

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

 Rok za konkurisanje: 06.10.2019.

    DOMING je specijalizovani lanac trgovinskih radnji za promet  instalacione opreme za grejanje i klimatizaciju, vodovod i kanalizaciju,  sanitarne i druge opreme koja se koristi u savremenom projektovanju i  izgradnji stambenih, poslovnih, industrijskih i drugih vrsta objekata. Od 1995. DOMING je okupljao tim skromnih, kreativnih ljudi, koji su  nastojali da uče jedni od drugih, ne plašeći se da razmišljaju  drugačije. Svoju poziciju na tržištu gradili smo pažljivo i posvećeno,…

    Direktan link do oglasa