Konkurs je istekao.

Projektant enterijera i nameštaja

Linea Milanović d.o.o.

Beograd

18.06.2020.

Linea Milanović d.o.o. Beograd je kompanija koja se bavi opremanjem enterijera svih namena, dizajnom i proizvodnjom nameštaja po individualnoj želji, projektovanjem enterijera kao i inženjeringom.

Potreban nam je: Projektant nameštaja i enterijera - enterijerista Beograd - Zvezdara.

Obavezni uslovi:

  • Odlično poznavanje programa: AutoCAD 2D, MS Office (Xls, PowerPoint)
  • Iskustvo od minimum 6  meseci u oblasti projektovanja enterijera/projektovanju nameštaja

Dobrodošli su kandidati sa:

  • Arhitektonskog fakulteta - specijalizovani za enterijere,
  • Šumarskog fakulteta,
  • Dizajna Enterijera/nameštaja,

Obuka se vrši kroz postepeno uvođenje u posao.

Vrlo Poželjno:

  • Rad u 3D max-u, SketchUp-u, Korpusu ili sl; Photoshopu, opste poznavanje materijala

Opis posla:

  • Definisanje i projektovanje segmenata ili kompletnih enterijera i nameštaja
  • Izrada crteža u AutoCAD-u
  • B2B rad sa klijentima
  • Izrada ponuda u Xls-u
  • Rad na uređenjima enterijera
  • Izrada prezentacija kao
  • Ostale prateće aktivnosti

Lične osobine:

Odgovorna osoba na prvom mestu. Pozitivan stav, komunikativnost, kreativnost.

    Linea Milanovic doo se bavi projektovanjem, dizajnom i izradom nameštaja po meri od punog drveta, MDF-a i plocastih materijala, kao i projektovanjem, dizajnom i opremanjem enterijera na najvisem nivou. Osnovna filozofija je naseg poslovanja je najvisi kvalitet nasih usluga i besprekoran kvalitet nasih poizvoda.

    Direktan link do oglasa