Konkurs je istekao.

Projektant telekomunikacionih mreža i sistema

Telekomunikacija d.o.o.

Kruševac

23.07.2017.

Telekomunikacija d.o.o. je jedna od vodećih kompanija  za infrastrukturnu izgradnju i inženjering iz oblasti telekomunikacija, energetike i gasnih sistema, sistema vodosnabdevanja i kanalizacionih sistema.

Potreban nam je:

Kruševac

Uslovi:

  • Neophno je da kandidat poseduje licencu Inženjerske komore Srbije br. 353 - odgovorni projektant telekomunikacionih mreža i sistema.
  • Potrebno iskustvo za rad u programima AutCad i TeleCadGis.

Opis posla:

  • Radni zadaci će se odnositi na učešće u izradi projekata telekomunikacionih mreža od bakarnih i optičkih kablova.

Rad u inspirativnom okruženju

  • Svi novozaposleni prolaze inicijalne obuke radi upoznavanja sa radnim zadacima.
  • Mogućnost dodatnih eksternih obuka i pribavljanja sertifikata radi napredovanja u poslu.
  • Zadovoljavajuća zarada.

Rok za konkurisanje: 23.07.2017.

    • Bruski put bb, Blace / Kruševac, Srbija
    • PIB: 100370034
    • Matični broj: 07585055

    Direktan link do oglasa