Konkurs je istekao.

Projektant za fasade

Modulor d.o.o.

Beograd

24.10.2019.

ugovor puno radno vreme dostupno osobama sa invaliditetom

Modulor d.o.o. Beograd je građevinska kompanija koja se dugi niz godina zasluženo nalazi na jednoj od vodećih pozicija u oblasti projektovanja i izvođenja građevinskih radova u regiji. Još od svog osnivanja 1992. godine posvećena je pružanju vrhunske usluge, kvalitetnih, bezbednih i održivih inženjerskih rešenja, uz poštovanje ugovorenih rokova. Uspešno smo realizovali više od 500 projekata u Srbiji i inostranstvu. Kompanija je regulisana od strane Royal Institution of Chartered Surveyors i posluje u skladu sa globalno priznatim etičkim i profesionalnim standardima.

Zapošljavamo preko 250 saradnika iz zemlje i inostranstva, a naš projektni tim trenutno broji više od 30 diplomiranih inženjera različitog profila, sa članstvom u međunarodnim strukovnim asocijacijama (APM i RICS). Kontinuiranim ulaganjem u razvoj znanja i veština stvaramo profesionalne i kompetentne stručnjake u različitim oblastima poslovanja.

Trenutno smo u potrazi za novim saradnikom na poziciji:

PROJEKTANT ZA FASADE

 Beograd

Opis posla:

  • Projektuje fasade tipa curtain wall, panel, cladding i sl. u softweru AutoCad;
  • Izrađuje šeme bravarije u softweru OrgaData;
  • Vrši razmeravanje fasade i projektuje mrežu ankera na fasadi;
  • Projektuje detalje montaže;
  • Izrađuje specifikaciju sečenja za cladding sisteme (alucobond, cementne ploče, itd).
  • Izrađuje predmere i predračune;
  • Prikuplja ponude od dobavljača i vrši odabir eksternih saradnika;
  • Prati i vodi računa o kvalitetu radova svojih podizvođača, kooperanata, dobavljača i isporučioca opreme (kao investitor i nadzor);
  • Vrši proveru atestne dokumentacije;
  • Overava mesečne situacije i daje dodatna objašnjenja investitoru;
  • Brine o urednosti administracije i arhiviranju svih dokumenata koji su u vezi sa projektom na način koji je definisan standardom ISO 9001;
  • Sarađuje sa nadzornom službom, projektantskim nadzorom, investitorom, korisnikom i ostalim učesnima u projektu;
  • Stvara i održava dobar odnos sa svim učesnicima na projektu (investitor, korisnik, nadzor, itd.);
  • Prisustvuje sastancima na gradilištu;
  • Učestvuje u radu svih komisija na gradilištu;
  • Vrši pregled tehničke dokumentacije i daje predloge za izmene koje mogu da dovedu do uštede novca (value engineering);
  • Učestvuje u izradi izveštaja o pregledu tehničke dokumentacije i predlaže tehnologiju izvođenja radova u skladu sa tehničkom dokumentacijom;
  • Vodi računa o sihronizaciji svih vrsta radova;
  • Učestvuje u organizaciji obuke za ugradnju materijala;
  • Brine o zaštiti životne sredine i primenjuje sve predviđene mere za bezbednost i zdravlje na radu;
  • Vodi računa o potencijalnim rizicima i blagovremeno obaveštava projektnog menadžera;

Od kandidata očekujemo:

  • Univerzitetsko obrazovanje (mašinstvo ili arhitektura);
  • Prethodno radno iskustvo na sličnim poslovima je poželjno, ali nije neophodno;
  • Poznavanje softwera Orga data i Auto Cad;
  • Završena obuka za rad na opremi (FOM, Urban, itd.);
  • Poznavanje procesa proizvodnje i instalacije;
  • Napredno poznavanje materijala i opreme;
  • Poznavanje zakonske regulative iz delokruga rada sektora;
  • Odlično poznavanje Office paketa;
  • Odlično znanje BIM modelinga;
  • Aktivno znanje engleskog jezika;
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije (aktivan vozač).

Dodatne veštine i osobine koje tražimo od kandidata:

  • Sistematičnost, odgovornost i ažurnost u izvršavanju svojih radnih obaveza;
  • Veoma dobre opšte intelektualne sposobnosti, razumevanje mehaničkih i prostornih odnosa;
  • Dinamičnost, ciljnu usmerenost i prihvatanje visokih standarda rada;
  • Težnju ka stalnom unapređenju posla i profesionalnom i ličnom usavršavanju;
  • Spremnost na timski rad i prilagodljivost različitim ljudima i okruženjima;
  • Dobro funkcionisanje u kriznim situacijama i prilikom rada pod pritiskom.

Kandidatima nudimo mogućnost rada u dinamičnom poslovnom okruženju, u stabilnoj kompaniji sa odličnom perspektivom razvoja na inostranim tržištima, i sa velikim potencijalom za lični i profesionalni rast i razvoj karijere. Nakon zapošljavanja kandidati će proći različite edukacije i treninge sa ciljem kvalitetnog uvođenja u posao.

Smatramo da ste prijavom na ovaj konkurs saglasni da Vas, ukoliko ne budete izabrani u prvom krugu selekcije, možemo kontaktirati u narednom periodu, ukoliko se ukaže potreba za istim ili sličnim radnim mestom. Svi podaci biće arhivirani u našoj bazi podataka i biće dostupni samo saradnicima u HR procesu.

Dodatne informacije možete dobiti na telefon  od 9 do 16 časova radnim danima. U proces selekcije će biti uključeni samo kandidati koji ispunjavaju tražene uslove, a svi kandidati koji prođu administrativnu selekciju biće obavešteni o krajnjem ishodu.

Rok za konkurisanje: 24.10.2019.

    Konkurs je istekao.

    Modulor doo

    • Nikolaja Saltikova 61 11283 Zemun, Beograd, Srbija
    • PIB: 100829676
    • Matični broj: 06042902

    Direktan link do oglasa