Konkurs je istekao.

Računovođa

Qualis Electronics

Niš, Bulevar Svetog Cara Konstantina 80-86

02.02.2021.

Qualis Electronics doo Niš je austrijska izvozno orijentirana start up kompanija koja posluje u industriji uslužne proizvodnje elektronskih sklopova (EMS) za širok spektar industrija sa ozbiljnim razvojnim planovima u narednom periodu. Kompanija je u vlasništvu grupacije System Industrije Electronics AG, koja je prisutna u EMS industriji širom sveta duže od 25 godina. U cilju kompletiranja našeg Tima, tražimo kvalifikovanog i visoko motivisanog kandidata/kandidatkinju za poziciju:

Računovođa

Osnovna zaduženja:

  • Kompletno vođenje računovodstvenih poslova u skladu sa pozitivnim zakonskim propisima
  • Provera ispravnosti ulazne i izlazne dokumentacije sa finansijskog, računovodstvenog i poreskog aspekta
  • Vođenje finansijskog i poreskog računovodstva
  • Vođenje materijalnog knjigovodstva
  • Vođenje analitike i usaglašavanje sa glavnom knjigom
  • Knjiženje ulazne i izlazne dokumentacije
  • Knjiženje kompletne dokumentacije vezane za proizvodnju
  • Obračun poreza i izrada poreskih prijava
  • Rad na izradi periodičnih i završnog računa
  • Priprema podataka za potrebe finansijske analize, kontrolinga i izveštavanja
  • Saradnja sa nadležnim inspekcijskim i kontrolnim organima, revizorima, bankama,
  • Saradnja sa klijentima, usaglašavanje sa kupcima i dobavljačima
  • Obavljanjenje poslova Referenta finansija u njegovom/njenom odsustvu
  • Za svoj rad odgovara Šefu računovodstva

Neophodni uslovi:

  • VII stepen stručne spreme – ekonomski smer
  • Radno iskustvo minimum 2 godine na istoj ili sličnim pozicijama
  • Radno iskustvo iz inostrane i/ili izvozno orijenitusane kompanije će predstavljati prednost.
  • Odlično znanje rada na računaru (MS Office program)
  • Odlično poznavanje poreskih, računovodstvenih i drugih relevantnih propisa i zakona
  • Dodatnu prednost predstavljaće poznavanje programa Pantheon

Šta nudimo:

Mogućnost dugogodišnjeg izazovnog radnog angažovanja uz obezbeđene dodatne obuke u rastućoj izvozno orijentisanoj internacionalnoj kompaniji u EMS industriji

Rad u dinamičnom okruženju i dobro organizovanom Timu u modernoj kancelariji u Nišu

Ukoliko smatrate da Vaše iskustvo i sposobnosti su ono što mi tražimo, molimo Vas da pošaljete CV i motivaciono pismo. Potpuna povereljivost je zagarantovana.

„Qualis Electronics“ doo Niš, 18 000 Niš, Bulevar Sv. Cara Konstantina 80-86,

    Ovaj poslodavac odgovara na vaše prijave

    Qualis Electronics d.o.o. je austrijska izvozno orijentisana start up kompanija koja posluje u industriji uslužne proizvodnje elektronskih sklopova (EMS) za širok spektar industrija sa ozbiljnim razvojnim planovima u narednom periodu. Nalazimo se u Nišu, gde smo i osnovani, a deo smo austrijske grupacije F Technologies AG, koja je prisutna u EMS industriji širom sveta duže od 25 godina.

    Direktan link do oglasa