Konkurs je istekao.

Radnik na mašinskom održavanju - bravar

ALWAG d.o.o.

Gajdobra, Bačka Palanka

03.07.2015.

ALWAG d.o.o. Novi Sad je vodeća srpska kompanija u oblasti reciklaže PET ambalaže. Proizvodni pogon opremljen najsavremenijom tehnologijom u ovoj oblasti nalazi se u Novoj Gajdobri, Opština Bačka Palanka.

U okviru Proizvodnog pogona Nova Gajdobra, preduzeće ima potrebe za sledećim radnim profilima:

Radno mesto :

Broj izvršilaca: 1

Opis poslova:

  • Održavanje procesne opreme u okviru postrojenja za Reciklažu PET ambalaže
  • Vrši popravke, zamene delova i remonte na procesnoj opremi
  • Otklanja kvarove i nedostatke na procesnoj opremi
  • Intervento deluje na poziv neposrednog rukovodioca

Uslovi za obavljenje poslova:

  • SSS/KV mašinskog usmerenja
  • Najmanje 5 godina radnog iskustva na održavanju procesne opreme
  • Iskustvo na poslovima zavarivanja

Prednosti u odabiru kandidata:

  • Proverene sposobnosti za inovativnost i timski rad

Rok za konkurisanje: 03.07.2015.

    Konkurs je istekao.

    Greiner Recycling d.o.o. Nova Gajdobra

    Austrijska kompanija Greiner Packaging je jedan od evropskih lidera u proizvodnji plastične ambalaže u prehrambenoj i neprehrambenoj industriji. Kompanija je poznata po svom velikom umeću obezbeđenja razvoja, dizajna, proizvodnje i dekorativnih rešenja. Specijalizovana rešenja proizvoda po porudžbini omogućavaju pokrivanje velikog spektra tržišta: prehrana, zdravstvena nega, kozmetika, hemijska industrija i rešenja po porudžbini. Broj materijala koji se obrađuju je u stalnom porastu. Najčešće…

    Direktan link do oglasa