Konkurs je istekao.

Radnik u proizvodnji

Ital-bath d.o.o.

Zmajevo (Novi Sad)

04.07.2021.

CV nije obavezan ugovor puno radno vreme 1, 2. i 3. smena

U cilju jačanja fabrike tragamo za zaposlenima na poziciji: Radnik u proizvodnji

Osnovna zaduženja:

  • Izvršavanje radnih operacija na liniji za proizvodnju toaletnih dasaka
  • Izvršavanje radnih zadataka po nalogu direktnog nadređenog
  • Vođenje računa o stanju radnog mesta
  • Vođenje računa da su proizvodi u skladu sa zahtevanim standardom kvaliteta
  • Poštovanje zaštite od požara, bezbednosnih pravila i zaštite životne sredine
  • Poštovanje procedura koje se primenjuju u preduzeću.
  • Pakovanje gotovih proizvoda u skladu sa postavljenim standardima
  • Pripremanje komponenti proizvoda u skladu sa postavljenim uputstvima
  • Pripremanje ambalažnog materijala
  • Obavljanje poslova unutar i/ili van proizvodnog pogona
  • Održavanje higijene radnog prostora

Osnovni uslovi:

  • Minimum osnovna škola
  • Preciznost i spretnost
  • Spremnost na smenski rad
  • Orijentacija ka timskom radu
  • Posvećenost i odgovornost u radu
  • Motivisanost, savesnost

Mi nudimo:

  • Rad i razvoj karijere
  • Priliku za profesionalni i lični razvoj
  • Priliku za implementaciju sopstvenih ideja i rešenja
  • Stabilan posao
  • Redovna i stabilna primanja
  • Kolektivni godišnji odmor (letnji i zimski)
  • Zaradu i bonuse u skladu sa ličnim rezultatima rada, bonus za prisutnost
  • Dodatke za topli obrok i regres
  • Plaćen prekovremeni i noćni rad
  • Obuku na radnom mestu
  • Prevoz obezbeđen / Putni troškovi u visini autobuske mesečne karte

    • Pivljanina Baja 9 11040, Beograd, Srbija
    • PIB: 107661646
    • Matični broj: 20846763

    Direktan link do oglasa