Konkurs je istekao.

Recepcioner / ka

Hauzmajstor d.o.o.

Beograd

27.02.2019.

Kompanija Hauzmajstor raspisuje konkurs za poziciju:

Recepcioner / ka

Beograd

Radno vreme:

  • puno radno vreme

Stručna sprema:

  • minimum SSS

Opis posla:

  • konstantna komunikacija sa zakupcima, vlasnicima, i korisnicima zgrade i redovnim posetiocima
  • prijem posetilaca poslovnog objekta na recepciji
  • usmeravanje posetilaca u određene delove poslovne zgrade
  • registrovanje posetilaca zgrade u računarskom sistemu
  • izdavanje individualnih pristupnih kartica za posetioce
  • obaveštavanje posetilaca o svim neophodnim informacijama koje se tiču pravila funkcionisanja poslovne zgrade i saradnja sa službom obezbeđenja i tehničkom službom objekta
  • sortiranje dnevne pošte
  • održavanje recepcije urednom i čistom

Uslovi:

  • obavezno znanje engleskog jezika
  • poznavanje rada na računaru (MS Office – Word, Excel, PowerPoint)
  • poželjno radno iskustvo na recepcijskim ili sličnim poslovima
  • odlične komunikacione sposobnosti
  • visok nivo lične i poslovne kulture
  • odgovornost i pedantnost u radu

Radno iskustvo:

  • prednost imaju recepcioneri/ke sa iskustvom (rad na recepcijama ili slični administrativni poslovi)

Nudimo:

  • posao u prestižnoj poslovnoj zgradi u Beogradu
  • odlične uslove rada
  • moderno okruženje
  • mogućnost napredovanja

Izbor za poziciju se završava do 27.02.2019.

Biće kontaktirani samo kandidati sa potpunim CV-ijem koji u svemu odgovaraju opisanim zahtevima poslodavca.

    Konkurs je istekao.

    Hauzmajstor

    • Dunavksa 57a, Beograd, Srbija
    • PIB: 103333982
    • Matični broj: 17543598

    Direktan link do oglasa