Konkurs je istekao.

Recepcioner / ka

Sky Wellness d.o.o.

Beograd

28.09.2016.

Raspisuje konkurs za prijem radnika na radno mesto:

Recepcioner/Recepcioneka

Beograd

Izabranom kandidatu nudimo radno mesto u ekskluzivnom fitness centru SkyWellness na Dorćolu, sa savremenim uslovima za rad i u prijatnom radnom okruženju u kojem prepoznajemo timski rad ali i zalaganje pojedinca.

Opis posla:

  • Administrativni poslovi i rad sa fiskalnom kasom
  • Prijem članova, izdavanje ključića i bade mantila
  • Odgovaranje na dolazne pozive i preusmeravanje poziva
  • Primanje i odgovaranje/preusmeravanje e-mail-ova i faksova
  • Ceđenje sokova i mućenje proteinskih šejkova

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema ekonomskog usmerenja
  • Poznavanje rada na računaru
  • Obavezno znanje engleskog jezika (konverzacija)
  • Odgovornost i organizovanost u radu
  • Snalažljivost, komunikativnost i spremnost za saradnju
  • Pouzdanost, samostalnost i preduzimljivost
  • Ljubaznost, strpljivost i uslužnost
  • Spremnost za rad u timu
  • Da nije osuđivan ili pod istragom

Zaposlenima nudimo:

  • Rad u prijatnom okruženju
  • Odlične uslove za rad i mogućnost napredovanja

Vaš CV sa fotografijom možete poslati najkasnije do 28.09.2016. elektronski. Sve biografije bez fotografije neće biti predmet razmatranja. Samo kandidati, koji uđu u uži izbor, će biti kontaktirani.

    Konkurs je istekao.

    SkyWellness d.o.o.

      Klub SkyWellness ima taj luksuz da se pohvali jednim od najlepših pogleda u gradu. Ako ste nekad čuli te neverovatne priče o noćnom životu na beogradskim rekama, ostaćete bez teksta kada osetite rano-jutarnji ili dnevni trening uz savršeni pogled na te iste reke! Klub SkyWellness je mlad, pun pozitvne energije i omiljena tačka u gradu kada je reč o kvalitetnom treningu. Članovima i gostima su na raspolaganju i sauna, različiti tretmani tela i usluge profesionalnih trenera. Gostima…

    Direktan link do oglasa