Konkurs je istekao.

Referent kadrovskih i opštih poslova

Autokomerc d.o.o.

Beograd

06.10.2017.

Autokomerc d.o.o. u čijem sastavu posluju ovlašćeni dileri za Volkswagen i Audi, te Autokomerc karting centar, u cilju pojačanja tima raspisuje konkurs za:

Referenta kadrovskih i opštih poslova

 Beograd

Opis posla:

  • Prijava i odjava radnika
  • Ažurno vođenje evidencije zaposlenih, uz obaveznu poverljivost podataka
  • Izdavanje potvrda, rešenja i ostalog iz domena radnih odnosa
  • Organizovanje nabavke sredstava za higijenu, pića i kancelarisjkog materijala
  • Prijem i slanje pošte, interno zavođenje i distribucija po sektorima
  • Izrada mesečnih izveštaja neposrednom rukovodiocu

Uslovi:

  • Minimum SSS
  • OBAVEZNO radno iskustvo u kadrovskim poslovima
  • Odlične organizacione sposobnosti
  • Dobro poznavanje rada na računaru
  • Poželjna vozačka dozvola B kategorije

Opšti uslovi:

  • Kratka biografija
  • Fotografija
  • Navesti sva dosadašnja poslovna angažovanja (hronološki)

Prijave slati elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 06.10.2017.

    AUTOKOMERC doo Autokomerc doo je najstarija domaća privatna kompanija u oblasti automobilske industrije, osnovana 1992. godine. Tokom tri decenije uspešnog poslovanja, naša kompanija se bavi prodajom i servisiranjem novih i korišćenih motornih vozila, konstantno usavršavajući i šireći svoj opseg ponude u usluga. Primena evropskih standard u poslovanju, profesionalizam i visok kvalitet u odnosu prema klijentima, pozicionirali su Autokomerc među najuspešnije kompanije u domaćoj auto industriji. Autokomerc…

    Direktan link do oglasa