Konkurs je istekao.

Referent logistike

Tagor electronic

Niš

01.09.2017.

Mi smo Tagor EMS, austrijsko – srpska kompanija, deo SIE grupe i bavimo se asemblažom elektronskih komponenti i uslugama proizvodnje u elektronici.

Naša osnovna delatnost predstavlja uslužnu proizvodnju i montažu gotovih elektronskih sklopova (Contract Electronics Manufacturing) za kupce širom Evrope.

Posedujemo sofisticiranu tehnologiju proizvodnje, spajajući dizajn, asemblažu i box building, na SMT proizvodnim linijama koje garantuju kvalitet.

Naša misija je da budemo deo lanca snabdevanja najzahtevnijih elektronskih tržišta u Evropi, posebno u Nemačkoj, Austriji, Italiji  i severnoj Evropi, u automobilskoj i medicinskoj industriji, osvetljenju, testiranju i merenju, industriji kućnih aparata.

Dobrodošli u Tagorov svet elektronike!

Potreban nam je:

Niš

Opis poslova:

  • Priprema uvozne dokumentacije, uvoznog carinjenja i prijema robe
  • Priprema izvozne dokumentacije i izvoznog carinjenja robe
  • Logistička podrška nabavci
  • Odabir i organizacija najpovoljnijeg transporta za uvozne pošiljke
  • Analiza cena i uslova špeditera, priprema naloga špediterima i komunikacija sa njima, za sve vidove uvoznog carinjenja
  • Priprema i organizovanje ostalih spoljnotrgovinskih poslova - povraćaji, privremeni uvoz i izvoz, besplatne pošiljke, aktivno oplemenjivanje
  • Obezbeđivanje neophodne dokumentacije za uvoz robe koja nije na slobodnom režimu (potvrde, saglasnosti, mišljenja)
  • Logistička podrška prodaji
  • Odabir i organizacija najpovoljnijeg transporta za izvozne pošiljke
  • Preuzimanje pošiljki u zemlji
  • Asistencija pri izradi ponuda
  • Praćenje Zakona, izrada izveštaja i obračun taksi za robu koja podleže posebnim tokovima otpada

Uslovi:

  • VI / VII stepen stručne spreme, poželjno ekonomske struke
  • Napredno poznavanje rada u MS Office paketu
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • Engleski jezik – srednji nivo

Rok za konkurisanje: 01.09.2017.

    Direktan link do oglasa