Konkurs je istekao.

Referent naplate potraživanja

Aleksandar MN

Beograd

06.02.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

OPIS POSLOVA:

  • Sprovodi naplatu potraživanja i u tom cilju preduzima sve potrebne radnje-slanje opomena, slanje IOS-a, slanje knjižnih odobrenja
  • Poziva dužnike za naplatu i za vraćanje IOS-a, knjižnih odobrenja i dr.
  • Svakodnevno proverava stanja kupaca
  • Evidentira uplate i skida sa liste kupaca u kumulativu
  • Izrađuje kumulative potraživanja i dugovanja za potrebe zaposlenih u sektoru prodaje
  • Svakodnevno asistira saradnicima  i njihovim kupcima prilikom naplate potraživanja
  • Vrši pripremu potrebne dokumentacije za slučaj spora  i utuženja,kao i za potrebe prinudne naplate
  • Prati komitente svakodnevno putem Skoring-a
  • Ostali poslovi po nalogu nadređenog

USLOVI:

  • IV stepen stručne spreme ekonomskog smera
  • Radno iskustvo od 3 god

    • Tetovska 44, Beograd, Srbija
    • PIB: 100206847
    • Matični broj: 06701051

    Direktan link do oglasa