Konkurs je istekao.

Referent prodaje u službi izvoza

Peštan d.o.o.

Aranđelovac

07.09.2015.

Kompanija Peštan d.o.o. je osnovana 1989. godine i vodeći je proizvođač PVC, PE i PP cevi i fitinga za vodovod i kanalizaciju u Jugoistočnoj Evropi. Kompanija je izvozno orijentisana i svoju prodaju realizuje u više od 40 zemalja sveta, kao što su zemlje u regionu, EU, zemlje Bliskog Istoka, Rusija, Australija, Afrika, Severna i Južna Amerika. PEŠTAN zapošljava 700 radnika u Srbiji i 200 izvan granica Srbije. Usled povećanja obima proizvodnje i prodaje raspisujemo konkurs za:

Referenta prodaje u službi izvoza

Aranđelovac

Uslovi za kandidate:

  • Viša stručna sprema ili fakultet
  • Obavezno znanje nemačkog jezika
  • Poželjno znanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru (MS office paket, Internet)
  • Vozačka dozvola "B" kategorije
  • Radno mesto u Aranđelovcu
  • Prednost imaju kandidati iz Aranđelovca

Opis posla:

  • Prijem zahteva za ponudu i izrade ponuda kupcima
  • Obrada porudžbina od kupaca
  • Saradnja sa službom logistike oko otpreme robe kupcima
  • Praćenje potraživanja od kupaca
  • Razvoj odnosa sa postojećim kupcima

Šta nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Mogućnost napredovanja i ličnog profesionalnog razvoja

Ukoliko ste zainteresovani, Vašu prijavu i CV možete poslati najkasnije do 07.09.2015. elektronski ili na adresu kompanije:

1300 Kaplara br.189
34301 Bukovik

    Konkurs je istekao.

    Peštan

    O kompaniji Peštan d.o.o Privatna kompanija Peštan je lider na Balkanu u proizvodnji i distribuciji proizvoda i rešenja od polimera. Kompanija je osnovana 1989. godine i bavila se proizvodnjom cevi za vodu od polietilena. Vremenom je uvodila nove materijale (polipropilen i PVC) i širila proizvodni program. Danas se u ponudi može naći preko 8.000 proizvoda, podeljenih u četiri kategorije: PIPING SOLUTIONS, BATHROOM SOLUTIONS, AGRICULTURE SOLUTIONS i HOUSEHOLD SOLUTIONS. Proizvodni pogoni kompanije…

    Direktan link do oglasa