Konkurs je istekao.

Referent prodaje

Smart rent a car d.o.o.

Beograd

16.04.2015.

SMART RENT A CAR D.O.O. je novootvoreno preduzeće iz Beograda, sa sedištem na prestižnoj lokaciji u Sava business centru. Na raspolaganju ćemo imati vozni park najboljih svetskih proizvođača kao što su Porsche, Mercedes, Volkswagen... Cilj nam je da okupimo tim stručnih i profesionalnih ljudi, kako bi zajedno odgovorili poslovnim izazovima i slavili poslovne uspehe. Ukoliko ste motivisan i pouzdan kandidat pozivamo Vas da konkurišete za poziciju:

REFERENT PRODAJE - RENTAL SALES AGENT

Beograd

Potrebni uslovi i kvalifikacije:

  • Viša ili visoka stručna sprema
  • Tehničko poznavanje vozila
  • Znanje engleskog jezika (prednost će imati kandidati sa poznavanjem i drugog stranog jezika)
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač sa najmanje dve godine iskustva)
  • Poznavanje rada na računaru (Windows, MS Office)

Opis posla:

  • Pružanje informacija klijentima o uslugama
  • Prijem rezervacija, kreiranje i dostavljanje ponuda
  • Izdavanje i prijem automobila
  • Organizacija i koordinacija rada poslovnice

Profil kandidata:

  • Prethodno iskustvo u Rent a car kućama
  • Iskustvo u radu sa klijentima
  • Odlične organizacione sposobnosti
  • Spremnost na timski rad
  • Komunikativnost, ljubaznost, odgovornost  i strpljivost
  • Spremnost za rad u smenama

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene uslove molimo Vas da Vaš CV pošaljete do 16.04.2015.

    Konkurs je istekao.

    Smart rent a car d.o.o

    Smart Rent a Car je agencija koja se bavi uslugama iznajmljivanja vozila. zbog sirenja poslovanja raspisujemo konkurs za radno mesto Referenta prodaje.

    Direktan link do oglasa