Konkurs je istekao.

Kontrolor kvaliteta proizvoda

Resor d.o.o.

Gadžin Han, Niš

25.06.2017.

Kompanija Resor d.o.o. osnovana je 1992. godine, kao preduzeće za proizvodnju novih i remont starih komunalnih nadogradnji. Naši proizvodi nalaze se u 103 gradova širom Srbije, kao i u Makedoniji, Crnoj Gori i Bosni i Hercegovini. Postignuti rezultati govore da je kompanija Resor regionalni lider u proizvodnji specijalnih vozila.

Potreban nam je:

Gadžin Han

Opis posla:

  • kontrola ulaznog materijala, međufazna kontrola, završna kontrola proizvoda i poluproizvoda
  • vođenje sistema upravljanja kvalitetom i upravljanja okolinom prema ISO normama
  • izrada postupaka za osiguranje kvalitete proizvoda i planova kontrole kvalitete
  • organizacija sprovođenja ulazne kontrole i kontrole u proizvodnji u skladu s pisanim radnim postupcima
  • praćenje i analiza uštede materijala i smanjenja škarta i/ili dorada
  • nadzor masinske opreme (ispravnost)
  • nadzor sprovođenja korektivnih i preventivnih akcija, pokretanje akcija vezanih za pojavu neusklađenosti na proizvodima
  • poslovi vezani za zaštitu okoline
  • drugi poslovi po nalogu direktora

 Uslovi koje kandidat treba da ispuni:

  • VSS - Mašinski fakultet
  • položeni sertifikat za kontrolu kvalitete je prednost, ali nije uslov
  • minimalno 3 godine iskustva rada na navedenoj poziciji ili sličnoj
  • MS Office paket – srednje znanje
  • znanje 2D AUTOCAD-a, SOLID WORKS-a
  • strani jezici: engleski-napredno znanje, nemački-poželjno srednje znanje (nije uslov)
  • osnovno poznavanje regulacija vezanih za ekologiju
  • poznavanje mašinske struke, poznavanje metala i procesa proizvodnje
  • svesna, odgovorna, precizna, detaljna, ažurna osoba

 Rok za konkurisanje: 25.06.2017.

    Konkurs je istekao.

    Resor (Dušan Mihajlović)

    • Milosa Obilica bb 18240 Gadzin Han, Gadzin Han, Srbija
    • PIB: 100502806
    • Matični broj: 07873492

    Direktan link do oglasa