Konkurs je istekao.

HoReCa komercijalista

Rubin a.d.

više gradova

01.10.2020.

RUBIN, jedan od najvećih proizvođača alkoholnih pića u regionu, oglašava radno mesto: HoReCa Komercijalista

Radno mesto: Beograd, Pančevo, Vršac, Valjevo, Ljig, Lazarevac, Obrenovac, Ub

Opis posla

  • Obilazak HoReCa objekata na dodeljenoj regiji po jasno definisanoj ruti, planu obilazaka i broju poseta
  • Izrada porudžbenica/trebovanja i saradnja sa direktnim i indirektnim HoReCa distributerima
  • Praćenje tržišnih trendova i rada konkurencije i davanje predloga za unapređenje poslovanja
  • Predlaže promotivne aktivnosti u HoReCa kanalu
  • Obavlja degustacije i prodajne prezentacije
  • Odgovoran je za zaduženi gratis i reklamni materijal
  • Prati potrošnju svih kategorija pića iz portfolija u HoReCa objektima

Uslovi

  • Minimum IV stepen stručne spreme (ekonomskog, trgovinskog usmerenja)
  • Minimum 1 godina radnog iskustva na istim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač
    Konkurs je istekao.

    Invej a.d.

    INVEJ - Snaga koja raste!

    Direktan link do oglasa