Konkurs je istekao.

Rukovodilac logistike

Papir Servis FHB d.o.o.

Beograd

26.07.2017.

Papir servis FHB je lider u oblasti prikupljanja ambalažnog otpada na teritoriji Srbije. Papir sevis FHB u ovom trenutku ima oko 300 zaposlenih i organizaciono je podeljen na mrežu reciklažnih centara koji se nalaze u Srbiji (Beogradu, Novom Sadu, Kruševcu, Kragujevcu, Smedrevu, Nišu i Šapcu, Užicu, Sremskoj Mitrovici), Bosni (Istočno Sarajevo, Brčko, Banja Luka), Makedoniji kao i na tržištu EU (Mađarska, Rumunija i Bugarska ).

Ovom prilikom tražimo savesnu i odgovornu osobu sa iskustvom za poziciju:

Mesto zaposlenja: Beograd, Umka

Broj izvršilaca: 1

Radna zaduženja:

  • Planira logističke aktivnosti i parametre u skladu sa postavljenim ciljevima rasta i razvoja kompanije, odgovara za realiazaciju usvojenih planova
  • Organizuje logističke procese
  • Priprema godišnje planove i odgovara za realizaciju usvojenih planova sektora sortirnice
  • Propisuje normative rada u sortirnici
  • Dostavlja nedeljne i mesečne izveštaje rezultate službi u okviru logistike
  • Priprema godišnje planove i odgovora za realizaciju usvojenih planova u Centralnom servisu
  • Učestvuje u projektima zamene transportinih sredstava
  • Sprovodi kontrolu tehnike i opreme
  • Sprovodi kontrolu i kompletira izveštaje o mesečnim popisima magacina

Uslovi:

  • VŠS / VSS  (saobraćajni, mašinski, ekonomski smer)
  • Ozbiljnost i profesionalna odgovornost
  • Organizacijske, upravljačke i liderske veštine, odgovornost i inicijativnost
  • Spremnost za timski rad, posvećenost rezultatima i izgradnji profesionalnog imidža kompanije
  • Odlično poznavanje rada u MS Office paketu

Rok za konkurisanje: 26.07.2017.

    Konkurs je istekao.

    Kappa Star Recycling d.o.o.

    Kappa Star Recycling je ovlašćeni Operater za sakupljanje, transport, skladištenje i tretman neopasnog otpada. Kappa Star Recycling je osnovan 2010. godine, prvobitno kao Papir servis FHB. Tokom deset godina poslovanja postao je lider u oblasti prikupljanja otpadnog papira i drugih vrsta ambalažnog otpada na teritoriji Srbije. Na godišnjem nivou sakupi i preveze preko 110.000 tona otpadnog papira, PET-a, stakla i folije. Sve količine prikupljenog starog papira se prerade u fabrikama…

    Direktan link do oglasa