Konkurs je istekao.

Rukovodilac odeljenja poslova sa stanovništvom

ALTA banka

Beograd, Bulevar Zorana Đinđića 121

09.08.2020.

ugovor puno radno vreme 1. smena dostupno osobama sa invaliditetom

Uslovi za obavlјanje posla:

-      VII stepen stručne spreme ekonomskog smera,

-      5 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Opis posla:

-      organizuje, koordinira i kontroliše rad zaposlenih u Odeljenju;

-      razvoj i unapređenje proizvoda namenjenih fizičkim licima i preduzetnicima: dinarskih/deviznih platnih  računa i depozita,  kredita i platnih kartica u cilju formiranja stabilne klijentske baze i u cilju konkurentskog pozicioniranja proizvoda i usluga;

-      istraživanja tržišta i priprema marketinške aktivnosti za proizvode i usluge Banke;

-      Informiše klijente Banke o uslovima i dokumentaciji neophodnoj za sve vrste plasmana iz delokruga rada Odeljenja;

-      izrađuje predlog Opštih uslova poslovanja i tarifa naknada za fizička lica i preduzetnike;

-      prikuplja informacije o tržištu i izrađuje predloge kamatnih stopa;

-      organizuje učestvuje u izradi tipskih ugovora za poslove iz svoje nadležnosti;

-      ostvaruje saradnju sa drugim organizacionim delovima;

-      učestvuje u izradi godišnjih planova i ciljeva prodaje;

-      organizuje ugovaranje naplate proizvoda i usluga sa komunalnim i drugim preduzećima putem trajnog naloga;

-      predlaže odluke za Kreditni odbor ili Izvršni odbor;

-      prati i kontroliše ažurnost naplate po plasmanima u skladu sa procedurama;

-      vrši ugovaranje uključenja klijenata u akceptantsku mrežu Banke;

-      upravlja proizvodima i uslugama i  prati realizaciju prodaje proizvoda po poslovnim jedinicama;

-      praćenje i edukacija poslovne mreže u vezi sa kreditnim i depozitnim poslovima za fizička lica;

-      praćenje profitabilnosti i ekonomičnosti svakog proizvoda i usluge;

-      učestvuje u rešavanju reklamacija;

-      učestvuje u realizaciji odobrenih kreditnih zahteva;

-      indentifikuje, procenjuje i evidentira potencijalne ili stvarno nastale gubitke,kao posledice operativnog rizika iz domena poslovanja odeljenja;

-      organizuje parametrizaciju proizvoda u dogovoru sa drugim organizacionim delovima;

-      izrađuje predloge internih akata iz domena nadležnosti organizacionog dela;

-      obavlja poslove iz oblasti sprečavanja pranja novca i finansiranja terorizma;

-      predlaže mere za unapređenje kvaliteta rada i inicira nove poslove iz delokruga rada Odeljenja;

-      vrši poslove izveštavanja iz domena rada Odeljenja

Konkurs je istekao.

ALTA banka

ALTA Banka nastavlja svoj četrdesetogodišnji staž u bankarskom sektoru Srbije sa novom energijom, novom vizijom i namerom da barem još četrdeset godina bude finansijski partner od izbora maloj privredi, srednjim preduzećima i građanima Srbije. Moderna organizacija, fokus na tržišta za koja smatramo da su nedovoljno pokrivena od strane velikih banaka, savremena tehničko tehnološka rešenja u poslovanju i orijentacija ka digitalizaciji procesa su ciljevi kojima težimo.

Direktan link do oglasa