Konkurs je istekao.

Rukovodilac proizvodnje

Qualis Electronics

Niš, Bulevar Svetog Cara Konstantina 80-86

13.10.2020.

Qualis Electronics d.o.o. Niš je austrijska izvozno orijentirana start up kompanija koja posluje u industriji uslužne proizvodnje elektronskih sklopova (EMS) za širok spektar industrija sa ozbiljnim razvojnim planovima u narednom periodu. Kompanija je u vlasništvu grupacije System Industrije Electronics AG, koja je prisutna u EMS industriji širom sveta duže od 25 godina. U cilju kompletiranja našeg Tima, tražimo kvalifikovanog i visoko motivisanog kandidata/kandidatkinju za poziciju: Rukovodilac proizvodnje

Osnovna zaduženja:

  • Upravlja proizvodnim odeljenjima: THT, SMT, Sklapanje, Testiranje i Pakovanje;
  • Učestvuje u pripremi mesečnih i operativnih planova proizvodnje, prati realizaciju planova i odgovoran je za njihovu realizaciju;
  • Koordinira rad svih procesa u cilju izvršavanja planskih i drugih zadataka;
  • Prima tehničku i tehnološku dokumentaciju za svaki proizvod i odgovoran je za njenu primenu;
  • Daje stručna i organizaciona uputstva tim liderima i operaterima u proizvodnji;
  • Izdaje zadatke tim liderima i operaterima u proizvodnji, kontroliše izvršenje tih zadataka i odgovara za njihov rad;
  • Učestvuje u organizovanju obuke novih zaposlenih, kao i obuke zaposlenih za proizvodnju novih proizvoda;
  • Učestvuje u predlaganju rešenja i otklanjanju uskih grla u proizvodnji;
  • Postavljanje operativnih standarda za upravljanje procesima proizvodnje, kvaliteta, produktivnosti, kontrole troškova, smanjenja škarta, potpune i blagovremene isporuke i sigurnosti i zaštite životne sredine;
  • Pokretanje postupaka za ispravljanje interne i eksterne neusaglašenosti, korektivne i preventivne mere;
  • Unosi u Informacioni sistem isporučene količine i zatvara radne naloge;
  • Podnosi dnevne izveštaje o efikasnosti proizvodnje, zastojima i škartu za prethodni dan;
  • Podnosi nedeljne izveštaje o realizaciji proizvodnje(planirana/isporučena količina);
  • Odgovoran je za održavanje kontinuiteta proizvodnje, od ulaza materijala do predaje finalnih proizvoda;
  • Odgovoran je za korišćenje materijala, prema propisanim tehničko-tehnološkim normativima u procesu proizvodnje, a za utrošeni materijal preko normativa ukoliko nije u targetu rastura podnosi pisani izveštaj.

Potrebni uslovi i iskustvo:

  • Visoka stručna sprema: elektrotehničke, elektronske ili mašinske struke;
  • Minimum 5 godina radnog iskustva u istoj ili sličnoj industriji;
  • Napredni nivo znanja engleskog jezika;
  • Napredni nivo znanja MS Office paketa;
  • Završen IPC 610 trening za proizvodnju;
  • Iskustvo u primeni ESD mera u EMS industriji je prednost;
  • Prethodno iskustvo rada u ERP Pantheon-u je poželjno;
  • Snažna koordinaciona sposobnost i ubedljivost u komunikaciji;
  • Sposobnost efikasnog rešavanja problema;
  • Visok nivo organizacije.

Mi nudimo:

  • Mogućnost da postanete deo mladog i ambicioznog tima u brzo rastućoj, izvozno orijentisanoj kompaniji u EMS industriji;
  • Mogućnost dugoročnog izazovnog posla sa konstantnim usavršavanjem.

Ukoliko smatrate da Vaše iskustvo i sposobnosti su ono što mi tražimo, molimo Vas da pošaljete CV i motivaciono pismo. Potpuna poverljivost je zagarantovana.

„Qualis Electronics“ d.o.o. Niš, 18 000 Niš, Bulevar Sv. Cara Konstantina 80-86

Telefon:

    Ovaj poslodavac odgovara na vaše prijave

    Qualis Electronics d.o.o. je austrijska izvozno orijentisana start up kompanija koja posluje u industriji uslužne proizvodnje elektronskih sklopova (EMS) za širok spektar industrija sa ozbiljnim razvojnim planovima u narednom periodu. Nalazimo se u Nišu, gde smo i osnovani, a deo smo austrijske grupacije F Technologies AG, koja je prisutna u EMS industriji širom sveta duže od 25 godina.

    Direktan link do oglasa