Konkurs je istekao.

Rukovodilac sektora serijske proizvodnje

Turbo Servis d.o.o.

Užice

06.05.2017.

Potreban nam je

Radno mesto u Užicu

USLOVI

  • Mašinski inženjer VI/VII stepen stručne spreme
  • Sposobnost planiranja i organizovanja
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru
  • Energičnost liderski pristup

OPIS POSLOVA

  • Rukovođenje i organizacija rada serijske proizvodnje
  • Priprema plana servisiranja i proizvodnje
  • Koordinacija rada prema planu i procedurama
  • Kontrola proizvodnog procesa
  • Praćenje i vodjenje dnevnih i periodičnih zapisa
  • Ocena rada zaposlenih
  • Sastavljanje lista i predlaganja minimalnih zaliha

Rok za konkurisanje: 06.05.2017.

    • M.obrenovića bb, Užice, Srbija
    • PIB: 105878386
    • Matični broj: 20480670

    Direktan link do oglasa