Konkurs je istekao.

Saradnik u kontrolingu

Frikom d.o.o.

Beograd, Zrenjaninski put bb

11.11.2020.

ugovor puno radno vreme

Opis posla:

  • Pripremanje dnevnih, nedeljnih, mesečnih i godišnjih izveštaja za menadžment o prodaji i troškovima logistike i prodajnog tima
  • Davanje preporuka za povećanje efikasnosti i smanjenje troškova
  • Analiziranje izveštaja o prodaji i pripremanje izveštaja o profitnim marginama postojećeg portfolia proizvoda
  • Učestvovanje u analizi i objašnjavanje odstupanja u odnosu na budžet i kratkoročne procene
  • Davanje  predloga za unapređenje finansijskog izveštavanja kroz identifikaciju poboljšanja u samom procesu i/ili novih KPI-eva
  • Praćenje i obavljanje analize kreditnih sposobnosti kupaca
  • Praćenje i izveštavanje o naplati potraživanja od kupaca
  • Učestvovanje u izradi godišnjeg budžeta i kratkoročnih procena prodaje, troškova logistike i prodajnog tima
  • Redovno (na mesečnom, kvartalnom i godišnjem nivou) sprovođenje interne kontrole u procesu prodaje i logistike
  • Identifkovanje manjkavosti i predlaganje poboljšanja postojećih procesa

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme (ekonomskog usmerenja)
  • Dve ili više godina  iskustva u radu na sličnim ili istim poslovima
  • Napredni nivo poznavanja MS Office-a
  • Napredni nivo poznavanja Excel-a

Ukoliko mislite da je ovo prava prilika za Vas, prijavite se!

    Istorija kompanije Frikom d.o.o. počinje 1975. godine kada zajedničkim ulaganjem PKB-a, Unilevera i IFC-a nastaje kompanija smrznute hrane. Pogon proizvodnje sladoleda počinje sa radom1978. i od tog trenutka do danas Frikom uspešno održava svoju poziciju tržišnog lidera u proizvodnji i distribuciji ... Saznajte više

    Beneficije

    • OBUKE, KONFERENCIJE
    • TIMSKA DRUŽENJA
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • HRANA I PIĆE
    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • DOBROVOLJNO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE
    • FLEKSIBILNO RADNO VREME
    • DODATNI SLOBODNI DANI
    • OBEZBEĐENA OPREMA ZA RAD
    • RAD OD KUĆE
    • OBEZBEĐEN PARKING
    • PROGRAM MENTORSTVA
    • KOMPANIJSKI POPUSTI
    • RAD NA DALJINU
    • SPORT I REKREACIJA

    Direktan link do oglasa