Konkurs je istekao.

Saradnik u službi za hidropneumatiku

Eurocons Group d.o.o.

Beograd, Vršac

24.09.2020.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Da li ste spremni da uplovite u profesionalne izazove koji će Vam omogućiti konstantan razvoj, motivaciju i tehničku ekspertizu, kroz poslovno delovanje na internacionalnom nivou?

Kompanija Eurocons Group je lider u regionu u oblasti industrijskog inženjeringa, dizajna inovativnih tehnologija, kao i ponudi opreme vodećih multinacionalnih kompanija, pre svega u farmaceutskoj industriji, ali i u ostalim industrijama. Nudi vrhunska tehnološka rešenja u oblasti “čistih soba”, uzimajući primat na tržištu. Eurocons Group sa svojim firmamam u grupaciji (Biro Plus - projektni biro, Lab Prova - akreditovana laboratorija za ispitivanje čistih soba i Darnico - građevinska firma) realizuje projekte po principu “ključ u ruke”, od projektovanja, izgradnje i instalacije opreme do puštanja objekta u rad i postprodajne podrške, u skladu sa najvišim evropskim standardima za određeni vid proizvodnje.

www.eurocons.rs

Ukoliko je dinamičan rad u prijateljskom okruženju sa mnoštvom prilika za kontinuirani profesionalni napredak ono što ste oduvek želeli, onda je Eurocons Group kompanija kojoj Vi po prirodi pripadate, a ako Vaše veštine odgovaraju u nastavku navedenim, savladali ste prvi korak ka prijemu u Eurocons kolektiv, jer trenutno za Vas postoji otvoren konkurs na poziciji:

Saradnik u Službi za hidropneumatiku

Beograd ili Vršac

Nudimo Vam:

  • Konkurentnu zaradu, sa pripadajućim bonusima;
  • Kontinuiran profesionalni napredak;
  • Poslovanje na internacionalnom nivou;
  • Pristup najnovijim tehnologijama;
  • Sjajne kolege, otvorenu i prijateljsku atmosferu;
  • Team bulding aktivnosti u zemlji i inostranstvu;
  • Ležeran kodeks oblačenja;
  • Fleksibilno radno vreme;
  • Privatno zdravstveno osiguranje;

Od Vas očekujemo:

  • Spremnost na putovanja;
  • Komunikativnost, proaktivnost i sistematičnost;
  • Samoinicijativu i razvijene pregovaračke veštine;
  • Visoku radnu etiku;

Potrebno je da posedujete:

  • Visoka tehnička struka: Mašinski fakultet, Fakultet tehničkih struka ili Ekonomski fakultet;
  • Tečna upotreba engleskog jezika (čitanje, govor i pisanje);
  • Napredno znanje u pogledu rada na računaru (MS Office paket – Word, Excel, PowerPoint);
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije (aktivan vozač);
  • Radno iskustvo u prodaji je prednost;

Opis posla je:

  • Rad na zastupanju vodećih inostranih proizvođača ventila, čije mesto primene je u farmaceutskoj industriji, industriji hrane i pića, termoelektranama i vodovodima;
  • Istraživanje i obilazak tržišta Srbije;
  • Aktivno pronalaženje kupaca u Srbiji;
  • Ugovaranje tehničkih prezentacija;
  • Učestvovanje u izradi planova prodaje;
  • Ugovaranje poslova - izražene pregovaračke sposobnosti;
  • Samostalno obavljanje pisane i usmene komunikacije na engleskom jeziku sa INO klijentima;
  • Praćenje i realizacija celog toka posla (dobijanje upita od kupca, pronalaženja rešenja, izdavanje ponude, poručivanje robe od INO partnera, praćenje uvoza, isporuke, rokova i naplate);
  • Koordinacija servisa i instalacija zajedno sa nadređenim.
    Konkurs je istekao.

    Eurocons group d.o.o.

    Kompanija Eurocons Group je lider u regionu u oblasti industrijskog inženjeringa, dizajna inovativnih tehnologija, kao i ponudi opreme vodećih multinacionalnih kompanija, pre svega u farmaceutskoj industriji, ali i u ostalim industrijama. Nudi vrhunska tehnološka rešenja u oblasti “čistih soba - CLEAN ROOM”, uzimajući primat na tržištu. Eurocons Group sa svojim firmamam u grupaciji (Biro Plus - projektni biro http://www.biroplus.co.rs/ , Lab Prova - akreditovana…

    Direktan link do oglasa