Konkurs je istekao.

Šef ekspoziture

ALTA banka

Beograd, Bulevar Zorana Đinđića 121

09.08.2020.

ugovor puno radno vreme 1. i 2. smena

Uslovi za obavlјanje posla:

-      VII stepen stručne spreme ekonomskog ili pravnog smera, 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Opis posla:

-      organizuje, koordinira i kontroliše rad zaposlenih u ekspozituri i pripadajućem šalteru;

-      stara se o pravilnoj primeni procedura;

-      stara se o blagajničkom maksimumu u ekspozituri i usaglašenosti knjigovodstvenog stanja i stavrnog stanja u blagajnama i trezoru;

-      prezentuje proizvode i usluge Banke;

-      kontroliše predloge za odlučivanje po zahtevu klijenata;

-      organizuje otvaranje  dinarskih i deviznih računa fizičkih lica  i formiranje i ažuriranje njihovih dosijea, u skladu sa procedurama i uputstvima;

-      prati naplatu svih potraživanja Banke iz domena poslovne jedinice po tekućim računima građana (minusna stanja);

-      pribavlja podatke iz  Kredit biroa;

-      pruža druge usluge kao što je izdavanje potvrda i savetovanje klijenata;

-      sarađuje na pripremi predloga Tarifa naknada po poslovima dinarske i devizne likvidature i poslovanja sa sefovima;

-      učestvuje u predlaganju kamatnih stopa na dinarske i devizne depozite fizičkh lica;

-      evidentira i vrši unos izmenjenih kamatnih stopa u aplikaciju za obračun kamate;

-      daje predloge i učestvuje u unapređivanju poslovnih procesa iz domena rada ekspoziture, kao i aplikacija za rad sa klijentima – fizičkim licima;

-      organizuje i kontroliše  poslove ugovaranja izdavanja sefova;

-      vrši poslove izveštavanja iz svog domena;

-      obavlja poslove iz oblastiti sprečavanja pranja novca i finansiranja terorizma i sarađuje sa Ovlašćenim licem;

-      odgovara pravnoj službi na upit nadležnih organa o stanju sredstava na računima klijenata fizičkih lica i organizuje izvršenje naplate poverilaca sa računa izvršnih dužnika fizičkih lica, na zahtev suda ili sudskih izvršitelja;

Konkurs je istekao.

ALTA banka

ALTA Banka nastavlja svoj četrdesetogodišnji staž u bankarskom sektoru Srbije sa novom energijom, novom vizijom i namerom da barem još četrdeset godina bude finansijski partner od izbora maloj privredi, srednjim preduzećima i građanima Srbije. Moderna organizacija, fokus na tržišta za koja smatramo da su nedovoljno pokrivena od strane velikih banaka, savremena tehničko tehnološka rešenja u poslovanju i orijentacija ka digitalizaciji procesa su ciljevi kojima težimo.

Direktan link do oglasa