Konkurs je istekao.

Šef gradilišta

Permano d.o.o.

Novi Sad

07.02.2021.

ugovor puno radno vreme

Opis zaduženja:

  • Obavlja poslove vezane za izvođenje radova u okviru građevinske struke
  • Planira i nadzire izgradnju i učestvuje u svim fazama
  • Pomaže u definisanju tehnologije građenja i rešavanju problema u izvođenju radova
  • Vrši kontrolu da li se građenje vrši prema građevinskoj dozvoli, odnosno prema tehničkoj dokumentaciji po kojoj je izdata građevinska dozvola
  • Vršu kontrolu i proveru kvaliteta izvođenja svih vrsta radova i primenu propisa, standarda i tehničkih normativa, uključujući standarde pristupačnosti
  • Vršu kontrolu i overu količine izvedenih radova
  • Proverava da li postoje dokazi o kvalitetu materijala, opreme i instalacija koji se ugrađuju
  • Provera i dokazuje sigurnost i stabilnost objekta
  • Usaglašavanje i stalni kontakt sa Investitorom
  • Organizuje rad i rukovodi realizacijom izvođenja radova na gradilištu
  • Davanje uputstava izvođaču radova
  • Organizuje i učestvuje u izradi mesečnih operativnih planova za objekte na gradilištu
  • Samostalno vodi građevinsku dokumentaciju, građevinski dnevnik i građevinske knjige
  • Daje podatke za izradu situacije prema Investitoru
  • Trebuje materijale, kontroliše utrošak materijala i sagledava troškove
  • Kontroliše kvalitet izvršenih radova, materijala koji se ugrađuju, rad i disciplinu na gradilištu i učestvuje u prodaji i konačnom obračunu objekta
  • Neposredno komunicira sa izvođačima i nadzornim organima i kontroliše ih
  • Sprovodi mere za BZR i poštovanje zakonskih propisa
  • Učestvuje u izradi dinamičkog plana izvođenja radova
  • Kontrola kvaliteta i dinamike izvođenja radova i odgovornost za iste
  • Kontrola kvaliteta i dinamike rada angažovanih kooperanata
  • Rukovođenje grubim i završnim radovima i radnicima na gradilištu
  • Učestvuje u razradi projekata (oplate, armature, projekta podzemnih voda, projekta obezbeđenja susednih objekata...)
  • Saradnja sa projektantom radi obezbeđenja detalja tehnoloških i organizacionih rešenja za izvođenje radova
  • Saradnja sa nabavkom i učestvovanje u izboru izvođača radova, davanju mišljenja i stručnih saveta
  • Provera predmera i predračuna radova, učestvovanje u izmenama i odgovornost za ugovorene pozicije
  • Provera privremenih i okončanih situacija izvođača radova (količine i kvalitet) i overa istih
  • Obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca

USLOVI koje kandidat treba da poseduje:

  • Obrazovanje: Građevinski inženjer
  • Dobro poznavanje MS Office paketa, AutoCad-a
  • Poznavanje programa za planiranje radova gradilišta - MS Project
  • Poznavanje i rad tenderske dokumentacije
  • Poznavanje zakonskih propisa vezanih za izvođenje radova
  • Izražene organizacione sposobnosti, rad u timu i pod pritiskom, sposobnost izvršavanja radnih zadataka u kratkim rokovima
  • Minimum 5 godina aktivnog radnog iskustva na poslovima vođenja projekata u izgradnji višeporodičnih stambeno-poslovnih objekata
  • Aktivan vozač (B kategorija)
  • Znanje barem jednog stranog jezika

Prednost:

  • Položen stručni ispit, kao i posedovanje licenci inženjerske komore Republike Srbije 410 ili 310

    • Sentandrejski put 24/a, Novi Sad, Srbija
    • PIB: 110345595
    • Matični broj: 21340464

    Direktan link do oglasa