Konkurs je istekao.

Šef ogranka (otkupnog mesta)

AgroGrnja d.o.o.

Ratkovo (Odžaci)

23.02.2017.

Kompanija “Agrogrnja” d.o.o. iz Bačkog Petrovca, koje se bavi ugovaranjem i otkupom žitarica i uljarica, raspisuje konkurs za radno mesto:

Šef ogranka (otkupnog mesta) u Ratkovu

OSNOVNA ZADUŽENJA:

  • Organizacija i funkcionisanje ogranka u Ratkovu
  • Ugovaranje poljoprivredne proizvodnje
  • Plan otkupa merkantilnih roba na nivou ogranka u Ratkovu
  • Organizacija otkupa žitarica i uljarica u ogranku
  • Briga o stanju otkupljene i otpremljene robe
  • Trebovanje semenske robe, mineralnih đubriva i sredstava za zaštitu bilja za potrebe kooperanata
  • Snabdevanje kooperanata odgovarajućom semenskom robom, sredstvima za zaštitu bilja, mineralnim đubrivima
  • Edukacija kooperanata i unapređenje poljoprivredne proizvodnje kroz stručna predavanja, seminare, savete i uputstva
  • Učestvovanje u definisanju asortimana, praćenje zaliha i optimalnog obrta robe, izveštavanje o poslovanju ogranka na način i u skladu sa predviđenim oblicima i dinamikom izveštavanja
  • Dalja prodaja poljoprivrednih proizvoda u dogovoru sa centralom
  • Organizacija održavanja objekata i dvorišta u ogranku
  • Slanje raznih izveštaja u centralu
  • Obavljanje marketinških poslova na terenu
  • Ispitivanje tržišta i obavljanje komercijalno tehničkih poslova u vezi sa prodajom i nabavkom robe
  • Obavljanje poslova u vezi sa plasmanom robe na tržištu, posebno na proširenju tržišta
  • Vođenje evidencije dugovanja i potraživanja
  • Pripremanje i analiziranje statističkih podatka komercijalnog poslovanja
  • Kontrola tržišta, redovni obilasci ključnih kupaca i koperanata i održavanje dobrih poslovnih kontakata
  • Kontrola i odgovornost za realizaciju prodaje i naplate
  • Vođenje evidencije troškova ogranka
  • Usavršavanje u struci

USLOVI:

  • III ili IV stepen stručnog spreme - srednja poljoprivredna, ekonomska, trgovačka, tehnološka škola
  • Posedovanje minimum 3 godine radnog iskustva
  • Poznavanje procesa rada prilikom prijema i otpreme merkantilnih roba i repromaterijala
  • Srednji nivo rada na računaru (Word, Excel, internet i e-mail)
  • Neophodno posedovanje vozačke dozvole B kategorije (aktivan vozač)
  • Prioritet pri zapošljavanju imaće kandidati kojima je mesto prebivališta u Ratkovu

Kontaktiraćemo samo kandidate koji budu ušli u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 23.02.2017.

    Konkurs je istekao.

    Agrogrnja doo

    Agrogrnja d.o.o. je osnovan 1996.godine. u Pivnicama, malenom mestu u srcu Vojvodine – regiji sa najplodnijom zemljom jugoistočne Evrope. Od male porodične firme za proizvodnju stočne hrane pod nazivom "Pivnički koncentrati" tokom ovih godina prerasli smo u respektabilno preduzeće, koje u svojim aktivnostima primenjuje svetske standarde. Vlasnik i osnivač Agrogrnje je Janko Grnja. 2010. godine, postali smo ovlašćeni Javni skladištari kod Kompenzacionog fonda Republike Srbije i naš silos u Adi je…

    Direktan link do oglasa