Konkurs je istekao.

Šef proizvodnje

Metalopromet d.o.o.

Kula

23.05.2015.

METALOPROMET d.o.o. preduzeće za reciklažu otpada i preradu metala

Raspisuje konkurs za prijem jednog kandidata na radno mesto:

ŠEF PROIZVODNJE

Mesto rada: Kula

Opis posla:

  • Vođenje i postavljanje optimalnog organizacionog sistema i strukture sa adekvatnom sistematizacijom poslova u procesu proizvodnje mašinskih sklopova
  • Učešće u izradi planova proizvodnje i radnih zadataka, unapređenja rada pogona, praćenja njihovog izvršenja, kao i praćenja savremenih dostignuća u ovoj oblasti
  • Sprovođenje planskih zadataka, organizacije rada i upravljanja procesom uz optimalno korišćenje proizvodnih kapaciteta, a u cilju postizanja maksimalne produktivnosti i ekonomičnosti proizvodnog procesa
  • Definicija, realizacija, kontrola i izveštavanje izvršenja plana proizvodnje
  • Kontrola rada poslovođa i svih radnika u okviru organizacione celine proizvodnje kao koordinacija rada, upravljanje i unapređenje rada zaposlenih
  • Sprovođenje svih internih i zakonskih obaveznih pravilnika, uputstava i procedura ISO standarda
  • Odgovornost za postizanje dogovorenih ciljeva i poštovanje rokova
  • Optimizacija proizvodnog proseca, planiranje kapaciteta i praćenje budžeta
  • Obezbeđivanje kvaliteta, efikasnosti, bezbednosti i poštovanja ekoloških standarda
  • Analiza i rešavanje problematike škarta i drugih grešaka koje se javljaju u procesu proizvodnje
  • Predlaganje idejnih rešenja za nove proizvode, optimizacija proizvodnog procesa
  • Definisanje i učestvovanje u rešavanju problema iz oblasti: održavanja mašina, održavanja alata, i svih drugih aktivnosti koji su sastavni deo procesa proizvodnje

Uslovi:

  • Viša ili visoka stručna sprema mašinske struke
  • Radno iskustvo u vođenju proizvodnje ili proizvodne celine od minimalno 3 godine, poželjno u oblastima mašinogradnje, kotlogradnje, poljomehanizacije
  • Visok nivo organizovanja i praćenja procesa proizvodnje , održavanja mašina i uređaja
  • Izražene organizacione sposobnosti kao i sposobnost planiranja
  • Poznavanje tehničke, proizvodne dokumentacije, ISO standarda
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office), AUTO CAD
  • Znanje engleskog ili nemačkog jezika je prednost
  • Vozačka dozvola B kategorije

Dostaviti na konkurs:

  • Biografiju (CV) sa fotografijom
  • Propratno pismo

Kontakt osoba: Hajnalka Hardi Tel. 062 802 39 30

Rok za konkurisanje: 23.05.2015.

    Konkurs je istekao.

    METALOPROMET AD

    • INDUSTRIJSKA ZONA 43, Kula, Srbija
    • PIB: 100262959
    • Matični broj: 08071705

    Direktan link do oglasa