Konkurs je istekao.

Serviser

Gerbi d.o.o.

Beograd, VIŠNJIČKA 15

30.09.2020.

ugovor puno radno vreme 1. i 2. smena

Firma “Gerbi” d.o.o. Beograd, zbog proširenja obima poslovanja, a u cilju daljeg napredovanja na tržištu, traži profesionalnog i odgovornog kandidata za radno mesto: Serviser (2 izvršitelja).

Opis posla:

Rad na održavanju mašina u proizvodnji, tipa pakerica, mašina za peglanje itd.

Svakodnevno rešavanje tehničkih problema u procesu proizvodnje, otklanjanje otkaza na mašinama, alatima, održavanje mašina

Sprovođenje zadataka i aktivnosti preventivnog održavanja mašina i opreme prema planovima i uputstvima za preventivno održavanje

Staranje  o urednosti i čistoći tehničkih uređaja na svim mašinama i opremi

Reagovanje na svaku prijavu kvara i zastoja na mašinama i pristupanje poslovima otklanjanja zastoja i kvara

Dnevno vodjenje potrebnih evidencija servisa mašina i aktivnosti u održavanju

Obavezna primena uputstva za rad mašina/opreme i dnevno/tekuće održavanje istih

Izveštavanje Tim lidera održavanja o tekućim problemima pri radu

Potrebni uslovi:

Elektrotehničar, mašinski tehničar, elektroničar, pneumatičar, precizni mehaničar

Preciznost i samostalnost u radu

Nudimo Vam:

Uvodnu obuku na mašinama

Konkurs je istekao.

GERBI d.o.o.

  • Sokobanjska 2a, Beograd, Srbija
  • PIB: 100222884
  • Matični broj: 07881835

Direktan link do oglasa