Konkurs je istekao.

Sobar/sobarica

Fortuna Real Estate

Beograd

11.08.2015.

Batajnički drum 261 – Beograd, Zemun Polje

Kao investitor projekta, objekta u adaptaciji i otvaranju:

HOTEL FORTUNA
Zemun Polje

Objavljuje
KONKURS
i
POZIV

Za učešće i zauzimanje svog prepoznatog i značajnog mesta i
pozicije u timu koji kreira, pokreće i dalje učestvuje u radu hotela FORTUNA.

Ako ste zainteresovani, ambiciozni, stručni i odgovorni da kao vodeći menadžeri, radno osoblje ili deo opšteg personala u budućem radu hotela obavljate složene i zahtevne poslove iz delatnosti poslovanja, prijavite se odmah i pokažite sve svoje kvalitete i ambicije.

SOBAR/SOBARICA

Vašiosnovni zadaci i zaduženja:

  • Radi na poslovima spremanja i održavanja higijenske ispravnosti soba i hotelskih prostorija.
  • Zadužuje sredstva za održavanje higijene, posteljinu, peškire iz tehničkog magacina
  • Vodi računa o brojnom stanju zaduženih sredstava i opreme.
  • Vodi evidenciju zaboravljenih stvari gostiju i o tom obaveštava pretpostavljenog
  • Odgovara za higijenu i ispravnost pranja, poliranja, sortiranja opreme, čaša, posteljine, kupatila i nameštaja u sobama.
  • Po potrebi obavlja poslove pranja i peglanja
  • Blagovremeno i na odgovarajući način otklanja ostatke namirnica i oštećenog inventara
  • Vrši poslove održavanja higijene u prostorijama domaćinstva i pripadajućim magacinima
  • Odgovorna je za primenu standarda, kao i važećih sanitarnih propisa koji se odnose na spremanje
  • Održavanje higijenske ispravnosti soba i hotelskih prostorija a prema uputstvima

Uslovi za radno mesto:

  • III-IV stepen stručne spreme, iskustvo na sličnim poslovima

Rok za konkurisanje: 11.08.2015.

    • Batajnički drum 261 11080, Zemun, Beograd, Srbija
    • PIB: 108620143
    • Matični broj: 21035670

    Direktan link do oglasa