Konkurs je istekao.

Software Developer – L2

Systec Eng d.o.o.

Udine Buttrio, Italija

06.08.2014.

SYSTEC ima dugogodišnje iskustvo u ugovaranju, projektiranju, nadzoru, puštanju u pogon i servisiranju sistema automatizacije, elektrike, elektromotornih pogona mehanike i hidraulike u industriji.

U partnerstvu s talijanskom kompanijom DANIELI Automation, dijelom grupacije DANIELI, zauzimamo respektabilnu poziciju na tržištu proizvodnje čelika.

Sa preko 200 zaposlenih, većinom fakultetski obrazovanih stručnjaka, uredima u Hrvatskoj, Sloveniji i Srbiji, internacionalnom radnom ambijentu, specifičnim “know-how” koji posjeduju naši djelatnici, kontinuiranim praćenjem, usvajanjem i implementacijom najnovijih rješenja, vrhunske tehnologije i opreme, Systec je sredina u kojoj stručnjaci kontinuirano napreduju u stručnom i osobnom pogledu. Naši djelatnici su temelj našeg poslovanja i napretka. Potičemo kontinuirano obrazovanje i osobni razvoj  uposlenika.

Ako ste iskusni stručnjak, te želite nove izazove u najmodernijim tehnologijama, mogućnosti osobnog napredovanja u vođenju timova, project managementu, te istovremeno biti financijski izvrsno nagrađeni.

PRIDRUŽITE SE DRUŠTVU NAJBOLJIH!

SOFTWARE DEVELOPER – L2

Opis poslova:

  • Poznavanje programiranje u Delphi - u
  • Poznavanje .NET C# platforme i C++ programskog jezika
  • Poznavanje PL/SQL i SQL platforme
  • Iskustvo sa Oracle i MSSQL bazama
  • Poznavanje SQLite - a
  • Instalacija i razvoj programskih sistema upravljanja u industriji (OPC)
  • Instalacija operativnih sistema te servreskih (claster) platformi (ORACLE RAC, VMWare Infrastructure)
  • Izvrsno poznavanje MS Office paketa
  • Kontrola i izvješće o procesu proizvodnje (CristalReports, QuickReports)
  • Linearno programiranje (Linear optimisation) – MatLab, LINDO, AMPL
  • Prednost je poznavanje rada u željezarama

Potrebno zvanje:

  • Informatički smjer, VŠS, VSS

Broj traženih osoba:

  • Više osoba

Opći uvjeti:

Dodatna znanja i vještine:

  • Poznavanje engleskog jezika na visokoj razini u govoru i pismu
  • Vozački ispit B kategorije

Mjesto rada:

  • Inozemstvo
  • Udine Buttrio – Danieli Automation S.p.A.

Uvjeti radnog mjesta:

  • Kandidati se moraju odlučiti na duže periode izbivanja u inozemstvu
  • Rad u timu
  • Posao zahtjeva samostalnost i inventivnost u rješavanju problema
  • Kontinuirano usavršavanje

Molimo Vas da CV isključivo na engleskom jeziku šaljete do 06.08.2014.

    Konkurs je istekao.

    Danieli Systec Engineering d.o.o.

    O nama Danieli Systec Engineering d.o.o. predstavlja jednu od najvećih kompanija na području industrijske automatizacije i procesne kontrole u Srbiji i u tom pogledu  pruža inženjerska i servisna rešenja u metalnoj industriji širom sveta. Kompanija je osnovana 2008. godine u Smederevu, gde se nalazi i pravno sedište. Administrativno sedište je u kancelariji u Beogradu, a od 2019. godine posluje i kancelarija u Nišu. Kao deo Systec grupe, usko sarađujemo i…

    Direktan link do oglasa