Konkurs je istekao.

Magacioner

Status Frigo

Niš, Vojvode Putnika bb

18.02.2023.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Firmi Status Frigo koja se bavi trgovinom i proizvodnjom komponenata rashladnih sistema i izgradnjom rashladnih komora i postrojenja potrebna je osoba za rad u magacinu.

Opis posla:

  • Prijem robe, kontrola kvaliteta i kvantiteta robe i vršenje evidencije o prijemu,
  • Utovar i istovar robe prilikom prijema i otprema,
  • Odvajanje robe po nalozima za kupce, pakovanje i raspakivanje robe,
  • Kontrola naloga i izdavanje robe uz vođenje propisane dokumentacije,
  • Uređenje i briga o magacinskom prostoru i van njega,
  • Održavanje postojeće robe u magacinu,
  • Komunikacija sa maloprodajama i veleprodajom,
  • Štampanje i lepljenje deklaracija,
  • Sortiranje robe,
  • Učestvovanje u popisu robe.

Uslovi:

  • III ili IV stepen stručne spreme,
  • Minimum trogodišnje radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • Poznavanje rada na računaru,
  • Odgovornost, preciznost, sistematičnost i posvećenost radu,
  • Otvorenost, ljubaznost i spremnost za saradnju,
  • Spremnost na timski rad, komunikativnost i lojalnost,
  • Vozačka dozvola C kategorije,
  • Poželjno je prethodno iskustvo u manipulaciji viljuškarom.

Nudimo:

  • Dobre uslove u okviru dinamičnog tima,
  • Adekvatno vrednovanje rezultata rada,
  • Redovnu zaradu + stimulativne mesečne bonuse,
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja,
  • Mogućnost stalnog radnog odnosa.

Vaše prijave i biografije možete poslati elektronskim putem.

    • Vojvode Putnika bb, Niš, Srbija
    • PIB: 102906679
    • Matični broj: 56138340

    Direktan link do oglasa