Konkurs je istekao.

Stručni saradnik za podršku u IT sektoru

International Certification Group

Beograd

05.06.2020.

45.000,00 RSD (mesečna plata) ugovor puno radno vreme dostupno studentima

International Certification Group je organizacija opredeljena na usavršavanje osoblja i na kadrove koji imaju stvaralački potencijal i želju i volju da isti taj potencijal iskažu gradeći svoju karijeru u International Certification Group.

Postojimo radi naših klijenata i fokus svakog našeg zaposlenog je na ostvarivanju maksimalnog kvaliteta pružene usluge i na postizanju zadovoljstva korisnika, što zahteva visok nivo znanja svakog zaposlenog, veštine, strpljenje, trud i nesebičan rad da bi stigli do željenih rezultata. Međutim, naši zaposleni nikada nisu sami na tom putu i u postizanju najviših ličnih profesionalnih ciljeva imaju apsolutnu podršku samog rukovodstva i drugog kompetentnog osoblja i upravo iz ovih razloga rad u International Certification Group predstavlja profesionalni izazov i mogućnost da vaše sposobnosti dođu do potpunog izražaja.

Prijatan ambijent, mogućnost stalnog usavršavanja i napredovanja, poslovna putovanja i ambiciozno i dinamično radno okruženje čine celinu u kojoj svaki pojedinac može da iskaže svoje poslovne vrednosti i kvalitete.

S obzirom da se obim naših poslova povećava i da stalno uvodimo nove usluge koje zahtevaju izuzetno disciplinovane i talentovane kadrove iz svih oblasti potreban nam je: Stručni saradnik za podršku u IT sektoru

Opis radnih zaduženja:

  • Izrada i održavanje korisničkih uputstava;
  • Izrada i održavanje tehničke dokumentacije za informacione sisteme;
  • Usaglašavanje korisničkih zahteva sa ključnim korisnicima informacionih sistema;
  • Prezentacija korisničkog interfejsa / načina rada ključnim korisnicima;
  • Identifikovanje i dokumentovanje neusaglašenosti u informacionim sistemima;
  • Prevođenje korisničkog interfejsa;
  • Obavljanje i ostalih poslova koji nisu navedeni, a koji mogu da nastanu prilikom primene relevantnih standarda ili procedura ili mogu da budu neophodni za efektivan rad International Certification Group d.o.o. Beograd.

Uslovi:

  • Radno iskustvo nije neophodno;
  • Prilikom sprovođenja selekcije kadrova, kandidati će se proveriti za sposobnosti:
    • Mogućnost razumevanja procesa;
    • Izrada demo korisničkog uputstva na osnovu prezentacije;
    • Prezentacija korisničkog interfejsa / načina rada informacionog sistema;

Prilikom izbora novih kadrova izuzetno cenimo:

  • Energičnost;
  • Preduzimljivost i samoinicijativnost;
  • Osobe koje poseduju viziju;
  • Odlučne osobe;
  • Osobe koje ne ograničava prostor i vreme;
  • Prilagodljive osobe;
  • Brze ali prvenstveno tačne osobe;
  • Strpljenje, trud i nesebičan rad;
  • Dinamične i ambiciozne osobe kao i osobe koje dolaze do jednostavnih zaključaka i mogu da ponude više alternativnih rešenja na postavljeni zadatak su pravi kandidati za ovu poziciju;

Od novih kadrova očekujemo:

  • Spremnost za timski rad;
  • Iskazivanje samostalnosti u radu i odlučivanju;
  • Sistematičnost u radu;
  • Spremnost za dalje usavršavanje;

Novim kadrovima nudimo:

  • Mogućnost zaposlenja početnicima i onima koji nemaju profesionalnog iskustva, a žele da ga steknu;
  • Rad u prijatnom ambijentu;
  • Mogućnost stalnog usavršavanja i napredovanja;
  • Ambiciozno i dinamično radno okruženje;
  • Početna osnovna neto zarada: 45.000 RSD
  • Redovne prihode srazmerne stepenu zalaganja i ostvarenom učinku;

Svi prijavljeni kandidati će imati priliku da pokažu svoja znanja i veštine tokom selekcionih krugova. Detaljne informacije o svakom krugu selekcije prijavljeni kandidati će dobiti nakon prijavljivanja na konkurs, a po okončanju izbora kandidati se obaveštavaju o rezultatima i odabranim kandidatima za rad u našem timu.

Ukoliko ste zainteresovani za rad u kompaniji International Certification Group i ispunjavate uslove, dostavite nam Vašu prijavu i biografiju.

Ukoliko ne budete bili odabrani prilikom ovog procesa izbora kadrova, nemojte da Vas to obeshrabri pošto u budućnosti imamo u planu otvaranje novih radnih mesta koja bi mogla da odgovaraju Vašim kompetencijama. Verujte u Vaše potencijale i budite istrajni u Vašoj želji i nama će biti drago da ponovo primimo Vašu prijavu.

    International Certification Group (ICG) je organizacija opredeljena da razvija usluge za sigurnu budućnost i kao takva, svakodnevno, iz godine u godinu, uvodi novine i inovativna rešenja na tržište. Način rada, inovativne solucije koje pomažu našim klijentima i filozofija kojom se ICG vodi, danas ovu organizaciju čine najbrže razvijajućom na prostorima Jugoistočne Evrope i najpouzdanijim partnerom za saradnju. Naše usluge se zasnivaju na prevenciji svih vrsta rizika u poslovanju, na održivosti i…

    Direktan link do oglasa