Stručni saradnik za registraciju lekova i medicinskih sredstava

Medical Shipment d.o.o.

Beograd

26.12.2019.

Kompanija Medical Shipment DOO Cukarica-Beograd
Raspisuje konkurs za sledeće radno mesto:

Lokacija – Beograd

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema (medicinski ili farmaceutski fakultet)
  • Obavezno odlično poznavanje rada na računaru i to sledećih programa: MS Office paketa
  • Obavezno odlično znanje engleskog jezika (pisanog i govornog) – NEOPHODAN USLOV
  • Komunikativnost, elokventnost, odgovornost i preciznost u radu
  • Iskustvo na istim/sličnim poslovima prednost
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Da poseduje izvanredne organizacione i administrativne sposobnosti
  • Samoinicijativna i proaktivna osoba
  • Minimum 3 godine radnog iskustva

Opis posla:

  • Zadužen/a za kontrolu ulaza/izlaza u magacinu lekova i medicinskih sredstava
  • Konstanta komunikacija sa nadležnim ustanovama, kao i poseta istih radi konsultacija (Agencija za lekove i medicinska sredstva Srbije, Ministarstvo Zdravlja i druga nadležna ministarstva), kao i pripremanje kompletne dokumentacije za ista
  • Ucestvovanje u implementaciji i proverama sistema menadzmenta kvalitetom
  • Blagovremeno i tačno izvršavanje radnih zadataka
  • Za svoj rad neposredno je odgovoran direktoru kompanije ili prvom nadređenom

Kompanija nudi:

  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Mogućnost profesionalnog i ličnog usavršavanja, kao i kontinuiranu edukaciju
  • Mogućnost napredovanja
  • Fiksna primanja
  • Rad u mladom i perspektivnom timu

Uz propratno pismo za konkurs dostavlja se sledeća dokumentacija:

  • CV na engleskom
  • Preporuke
  • Tačno navesti za koji se konkurs kandidat prijavljuje

Rok za konkurisanje: 26.12.2019.

    Konkurs je istekao.

    Medical Shipment

    Kompanija Medical Shipment se bavi distribucijom i uvozom medinske opreme. Sediste kompanije se nalazi u Chicagu, USA.

    Direktan link do oglasa