Konkurs je istekao.

Menadžer prodaje građevinskih mašina

TEI-MC d.o.o.

Beograd

20.10.2015.

TEI-MC doo Beograd
www.teimc.rs
Eksluzivni distributer proizvođača građevinske  opreme LIUGONG

 Firma je sa preko 20 godina iskustva na tržištu prodaja građevinskih mašina i opreme.

za prodaju  građevinskih mašina i opreme na teritoriji Republike Srbije
1 izvršilac, lokacija: Beograd

Opis posla:

  •  organizovanje, vođenje i upravljanje procesima prodaje
  •  praćenje prodaje i sprovođenje aktivnosti za unapređenje prodaje
  •  praćenje realizacije naplate
  •  analiza tržišta i rezultata prodaje, izveštavanje o aktivnostima i rezultatima
  •  odlazak na teren i stalno pospešivanje prodajnog procesa
  •  praćenje aktivnosti konkurencije

Uslovi:

  • neophodno prethodno radno iskustvo u prodaji građevinskih mašina, opreme i guma
  • znanje engleskog jezika
  • rad na računaru
  • vozačka dozvola B kategorije

Rok za konkurisanje: 20.10.2015.

    Eksluzivni Distributer proizvođača građevinske opreme LIUGONG Firma je sa preko 25 godina iskustva na tržištu prodaja gradjevinskih masina i opreme.

    Direktan link do oglasa