Konkurs je istekao.

Šef službe transporta i mehanizacije

Termomont d.o.o.

Beli Potok (Beograd)

10.03.2020.

Radi poboljšanja procesa rada potreban nam je sledeći profil zaposlenog:

Odgovornosti i opis posla:

  • organizuje rad magacina u delu koji se odnosi na transport proizvoda, materijala i ostale robe
  • odgovoran je za magacinsko poslovanje i kontrolu dokumentacije (prijemnice, otpremnice, račune)
  • organizuje i koordinira rad na prijemu i ekspediciji proizvoda i materijala
  • vodi magacinsko knjigovodstvo i kontroliše tokove magacinske dokumentacije (otpremnica, prijemnica, računi...)
  • daje potrebnu dokumentaciju za knjiženje sektoru finansijsko-pravnih poslova
  • organizuje dnevne aktivnosti zaposlenih u službi
  • odgovoran za praćenje i primenu zakonskih regulativa vezanih za rad službe
  • optimizuje procese i daje predloge za unapređenje
  • obavlja i druge poslove po nalogu direktora sektora komercijale i transporta
  • vodi evidenciju osnovnih sredstava
  • vodi računa o saobraćajnim propisima i bezbednosti saobraćaja
  • vodi evidenciju o radu i intervencijama na vozilima i radnim mašinama
  • odgovoran je za komunikaciju sa vozačima i mašinistima i stara se o njihovom pravilnom rasporedu prema uputstvu šefa gradilišta
  • obavlja kontrolu i odgovoran je za praćenje potrošnje goriva, maziva, ulja, filtera i drugih rezervnih delova
  • formira arhivu popunjenih putnih naloga, radnih naloga i tahografa
  • formira arhivu i prati godišnje, šestomesečne tehničke preglede i registracije svih motornih vozila i radnih mašina
  • formira arhivu i prati sve kvarove, popravke, nabavku i ugradnju rezervnih delova

Potrebni uslovi:

  • visoko obrazovanje u trajanju od minimum 4 godine
  • vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač (poželjna vozačka dozvola C kategorije)
  • najmanje 5 godina radnog iskustva na istim poslovima u sektoru građevine

Znanja i veštine:

  • poznavanje rada u Microsoft Office paketima (Word i Excel)
  • rad na internetu

Kompanija nudi:

  • zasnivanje radnog odnosa
  • redovnu zaradu

Ukoliko ste zainteresovani za ponuđeno radno mesto, molimo Vas da nam pošaljete Vaš CV sa motivacionim pismom elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za podnošenje prijave za konkurs traje do 10.03.2020.

    Konkurs je istekao.

    TERMOMONT DOO BEOGRAD

    • Braće Nedića br. 1, 11000 Beograd, Srbija
    • PIB: 100290037
    • Matični broj: 07729561

    Direktan link do oglasa