Konkurs je istekao.

Tlačiar - offsetová tlač / Printer - offset printer

Humanffy s.r.o.

Bratislava, Slovačka

19.11.2019.

1.250,00 EUR ugovor puno radno vreme

Tlačiar - offsetová tlač

Miesto práce: Bratislava, Sklaica
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na 3 smennú prevádzku
Termín nástupu: Nástup možný ihneď

Celková mzda (brutto): od 1250 € (hrubá mzda). Výška mzdy bude upresnená na osobnom pohovore podľa skúsenosti uchádzača.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • Obsluha ofsetového listovej tlačového stroja Manroland, KBA, Heidelberg ( tlačový formát do 1400x1000mm).
  • Obsluha  rotačného offsetového tlačového stoja: Polyman, Heidelberg, Lithoman, KBA.
  • Obsluha ostatných výrobno-technických zariadení spoločnosti (napr.obsluha rezačky, a pod.)
  • zabezpečovať včasnú a kvalitnú realizáciu tlače jednotlivých zákaziek
  • zabezpečovať priebežnú kontrolu výrobného zariadenia, priebežnú údržbu a čistenie
  • spolupracovať pri návrhoch na úpravu receptov farieb a ich miešaní
  •  vykonávať spätné hlásenie výrobných operácií a spotreby jedincových materiálov
  • zodpovedá za dodržiavanie technologického postupu pri výrobe
  • zodpovedá za plnenie noriem

Zamestnanecké výhody, benefity:

Ponúkame Vám prácu v najväčšej offsetovej tlačiarni v Strednej Európe:

  • Tlačiarne sa nachádzajú na Slovensku (Bratislava, Skalica).
  • 13. a 14. Plat
  • stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca:

  • Vzdelanie v odbore
  • polygrafické vzdelanie ( alebo dlhoročná prax)
  • Minimálna 2 ročná prax.

Predpoklady a zručnosti:

  • prax a skúsenosti na obdobnej pozícií je nevyhnutná ( podmienka min. 2 rokov prax ako tlačiar na ofsetovom stroji)
  • užívateľská znalosť PC- bezúhonnosť
  • vysoká miera samostatnosti
  • pracovitosť
  • organizačné schopnosti
  • komunikatívnosť
  • vysoké pracovné nasadenie
  • zodpovednosť
  • chuť učiť sa

Uzávierka prihlášo: 19.11.2019.

Printer - offset printer

Place of work: Bratislava, Sklaica
Type of employment: full-time, for 3 shift operation
Check in: Check in immediately.

Total salary (gross): from 1250 € (gross salary). The wage will be specified at the personal interview according to the applicant's experience.

Responsibilities, responsibilities and responsibilities:

  • Manroland, KBA, Heidelberg offset sheetfed press operator (printing format up to 1400x1000mm).
  • Rotary offset press operator: Polyman, Heidelberg, Lithoman, KBA.
  • Operation of other production and technical equipment of the company (eg cutter operator, etc.)
  • Ensure timely and high-quality implementation of the printing of individual orders
  • Ensure continuous control of production equipment, ongoing maintenance and cleaning
  • Collaborate on designs for color prescriptions and blending
  • Confirm production operations and consumption of individual materials
  • Is responsible for adhering to the manufacturing process
  • Is responsible for meeting standards

Employee benefits, benefits:

We offer you the job in the biggest offset printer in Central Europe:

  • Printers are located in Slovakia (Bratislava, Skalica).
  • 13th and 14th Plat
  • Meal vouchers

Employee requirements:

Education in the field:

  • Polygraphic education (or long-term practice)
  • Minimum 2 year experience.

Assumptions and skills:

  • Experience and experience in a similar position is necessary (condition of at least 2 years practice as a printer on an offset machine)
  • User knowledge of PC - integrity
  • A high degree of autonomy
  • Diligence
  • Organization skills
  • Communicativeness
  • High work commitment
  • Responsibility
  • The desire to learn

Deadline for applications: 19.11.2019.

    Our recruitment agency specializes in recruitment and HR consulting for the health care, gastronomy, services and manufacturing industries. The aim is to find suitable employees for long-term working relationships from a culturally close environment with acceptable wage claims. We mainly focus on Ukraine and Moldova, as well as other Central European countries.

    Više o poslodavcu

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?