Konkurs je istekao.

Trgovac u maloprodaji

ZTR Profistil

Novi Sad, Futoška br 28

30.01.2021.

ugovor puno radno vreme 1. i 2. smena

Profistil je firma iz Novog Sada koja postoji od 1988. godine. Osnovna delatnost je proizvodnja profesionalne radne odeće modernog dizajna, reklamnog tekstila, sito štampa i vez.

Izrađujemo proizvode pogodne za ugostiteljstvo, hotelijerstvo, pekare, mesare, kuvare, medicinu, higijenu, markete, kozmetičare, frizere, specijalizovane prodavnice i sl. Pored toga asortiman sadrži i reklamni tekstil-majice, kačketi, torbe i sl.

www.profistil.rs

TRGOVAC U MALOPRODAJI

Mesto zaposlenja: Novi Sad, Futoška 28

Otvoreno radnih mesta: 2

Uslovi:

- Prednost imaju kandidati sa iskustvom u prodaji odeće

- Minimum SSS, prednost imaju trgovci i tekstilci

- Poznavanje rada na računaru-(MS Office Word, Excel), slanje e-maila i sl.

- Smisao za rad sa kupcima sa posebnom akcentom na ljubaznost i komunikativnost

Opis posla:

- Direktan kontakt sa kupcima

- Odgovornost za postizanje planiranog prihoda

- Sortiranje robe u maloprodajnom objektu

- Stalno upoznavanje sa novim artiklima

- Vođenje računa o istaknutim cenama, o robi na stanju, porudžbini robe iz veleprodaje

- Održavanje higijene u prodajnom objektu

Nudimo vam:

- Rad u korektnoj  sredini  uspešne firme

- Radni odnos na određeno vreme uz mogućnost zaposlenja na NEODREĐENO VREME

- Mogućnost profesionalnog  razvoja i napredovanja na više nivoe prodaje-komercijala

- Rad u dve smene od  8-20 h i svaka druga subota od 8-14 h

- Redovna primanja

Ukoliko ste spremni da svoja stečena znanja i iskustva primenite i molimo Vas da svoju biografiju sa slikom dostavite

·         Elektronskim putem ili

·         Poštom ili lično na adresu:  PROFISTIL,  Rumenački put 68   ili  Futoška 28,  21000 Novi Sad

·         Za dodatne informacije nas možete kontaktirati na telefon isključivo od 9-15 h

Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i zadržavamo diskreciono pravo da kontaktiramo samo kandidate koji uđu u uži izbor. Prijavljivanjem na oglas dajete saglasnost da Vaši lični podaci budu korišćeni u svrhu regrutacije i selekcije. Dostavljena dokumentacija ce ne vraća.

Konkurs je istekao.

Profistil

O kompaniji Preduzeće Profistil iz Novog Sada bavi se proizvodnjom i prodajom profesionalne radne odeće modernog dizajna i vrhunskog kvaliteta, već više od tri decenije. Novi Sad je administrativni, privredni, kulturni, naučni i turistički centar AP Vojvodine, drugi grad po veličini u Srbiji. Novi Sad ima veoma povoljan geografski položaj – nalazi se u Panonskoj ravnici na važnim saobraćajnim koridorima, što obezbeđuje značajne komparativne prednosti. Udaljenost grada od graničnog prelaza SRB-HU…

Direktan link do oglasa