Konkurs je istekao.

Veterinar u Call Centru

P.D. PlusPlus d.o.o.

Beograd

31.01.2018.

Preduzeće P.D. PlusPlus d.o.o. nastalo je 2000. godine iz specijalizovane prodavnice za kućne ljubimce u Beogradu. Danas poslujemo u Srbiji i zemljama u okruženju, i imamo 60 zaposlenih u tri distributivna centra – Beograd, Novi Sad i Niš.

Naša osnovna delatnost je uvoz, distribucija i veleprodaja hrane i opreme za kućne ljubimce. Kao ekskluzivni distributer italijanskog proizvođača dehidrirane hrane za pse i mačke Farmina Pet Foods Ltd, direktno smo učestvovali u investicionom projektu izgradnje proizvodnog pogona Farmina Pet Foods Ltd. u Inđiji.

Pozivamo vas da se pridružite timu koji svoj posao radi predano i sa ljubavlju na poziciji

Broj izvršilaca: 1
Mesto rada: Beograd

Opis posla:

  • Komunikacija putem telefona ili email-a sa veterinarskim ambulantama, apotekama i pet shopovima
  • Promocija relevantnih veterinarskih proizvoda i edukacija kupaca o upotrebi proizvoda
  • Prijem porudžbina i izrada faktura
  • U koordinaciji sa logistikom organizuje isporuku porudžbina
  • Prati realizaciju porudžbine kupca, od prijema iste do isporuke i eventualnih postprodajnih aktivnosti

Uslovi za prijavu:

  • Završen veterinarski fakultet
  • Odlične komunikacijske sposobnosti
  • Dobro poznavanje MS Office paketa
  • Iskustvo na poslovima koji zahtevaju učestalu komunikaciju i rad sa ljudima
  • Radno iskustvo u oblasti hrane i opreme za kucne ljubimce-prednost
  • Prednost ce imati osobe koje poseduju kućnog ljubimca
  • Prebivalište u Beogradu

Profil kandidata:

  • Predanost i fokus na tačnosti i kvalitetu pruženih usluga našim klijentima
  • Fleksibilnost i sposobnost brzog prilagođavanja promenama
  • Dobre organizacione sposobnosti

Molimo kandidate da prijave dostavljaju isključivo elektronskim putem.
Kontaktirani ce biti samo kandidati koji uđu u uzi krug.

Rok za konkurisanje: 31.01.2018.

    Konkurs je istekao.

    Veterinarska apoteka PlusPlus d.o.o.

    Privredno društvo PlusPlus d.o.o. osnovano je 2000. godine. Naša osnovna delatnost je uvoz i distribucija hrane i opreme za pse, mačke i ostale kućne ljubimce. Počeli smo kao ekskluzivni distributer proizvođača dehidrirane hrane za pse i mačke Farmina Pet Foods Ltd. Inicirali smo i direktno učestvovali u realizaciji projekta izgradnje proizvodnog pogona Farmina Pet Foods Ltd. u Inđiji, čime je ovaj renomirani proizvođač postao važan italijanski investitor u Republici Srbiji. Iz ove fabrike opremljene…

    Direktan link do oglasa